خبرگزاری هرانا

    خانه  > slide, اعدام  >  یک زندانی تا ساعاتی دیگر در اصفهان اعدام خواهد شد

یک زندانی تا ساعاتی دیگر در اصفهان اعدام خواهد شد

خبرگزاری هرانا – حسین بزرگ نژاد زندانی محکوم به اعدام زندان اصفهان تا ساعاتی دیگر پای چوبه دار خواهد رفت.

بنا بر اطلاع منابع هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، حسین بزرگ نژاد که به اتهام حمل مواد مخدر به اعدام محکوم شده است، قرار است صبح یکشنبه هیجدهم مرداد در زندان اصفهان اعدام شود.

به گفته یکی از دوستان این زندانی، حسین بزرگ نژاد از روز پنجشنبه به سلول های انفرادی زندان اصفهان منتقل شده و آخرین ملاقات وی با خانواده نیز انجام شده است.

اگرچه منابع هرانا پیشتر از انتقال چند زندانی در اصفهان خبر داده بودند ولی گزارشگران هرانا تا کنون نتوانسته اند اطلاعی از تعداد یا هویت دیگر محکومین پیدا کنند.

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. سلام من یکی از دوستان حسین هستم تا کنون که تاریخ 22 مرداد هست جسد حسین بزرگ نژاد رو تحویل ندادن نمیدونم چرا این همه طول کشیده و حسین بزرگ نژادبرای اولین بار این کارو کرده بود چون وضعیت مالی خوبی نداشت و کسی هم دنباله کارشو نگرفت چون کسیو نداشت اگر یک کیف قاپ بود یا یک تجاوز کار بود میدیدین چطوری دنبالشو میاوردن و متهم های اصلی رو گیرمیا نداختن چون حتی یک وکیل هم نداشت کسی کمکش نکرد . چطوریه که ایک پسر محوم به اعدام از چند روز قبل انفرادی بره و بعد اعدام چند روز هم جنازه رو تحویل ندهن واقعاً که خیلی بده حالا چیزی نشده متهم های اصلی هم دارن ازاد میگردن به امید روزی که هیچ حکم اعدامی نباشد

نظر بگذارید