خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > فرهنگی  >  دو قسمت از برنامه تلویزیونی “خندوانه” اجازه پخش نگرفت

دو قسمت از برنامه تلویزیونی “خندوانه” اجازه پخش نگرفت

خبرگزاری هرانا ـ به دو قسمت از برنامه خندوانه که با حضور دو تن از بازیگران سینما و تلویزیون ضبط شده، اجازه پخش داده نشده است، بهرام رادان و قطب‌الدین صادقی از جمله‌ چهره‌هایی هستند که مدیران تلویزیون اجازه پخش برنامه‌های مربوط به آن دو را نداده‌اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از بانی فیلم، عدم اجازه پخش برنامه مربوط به بهرام رادان در حالی صورت گرفته که تصویر وی در تیزرهای‌ تلویزیونی فیلم روی پرده “عصر یخبندان” (مصطفی کیایی) نیز حذف شده است.

البته می‌توان دلیل این مسأله را حدس زد و آن را ناشی از مطلبی منتسب به رادان دانست که چندی قبل این بازیگر در واکنش به آزادی ازدواج همجنس‌گرایان در آمریکا توئیت کرد.

هرچند این مطلب با واکنش‌های تندی مواجه شد که در نهایت او را ناگزیر به انتشار یک متن عذرخواهی کرد، اما به نظر می‌رسد تلویزیون فعلاً روی این بازیگر ستاره سینما نظر مساعدی ندارد.

علت پخش نشدن برنامه مربوط به قطب‌الدین صادقی اما مشخص نیست، بویژه آنکه او در سریال در حال تولید “معمای شاه” (محمدرضا ورزی) نیز بازی دارد، مجموعه‌ای که قرار است نیمه دوم امسال روی آنتن رود.

بین ضبط و پخش “خندوانه” که شب‌ها ساعت ۲۲ در شبکه نسیم روی آنتن می‌رود، فاصله تقریباً کوتاهی وجود دارد و سازندگان با سرعت بالایی برنامه‌ها را به پخش می‌رسانند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید