خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  مرگ کودک کارتن خواب زیر چرخ های نیسان

مرگ کودک کارتن خواب زیر چرخ های نیسان

خبرگزاری هرانا ـ به دلیل عبور وانت از روی دو کودک که زیر کارتنی خوابیده بودند، یکی از کودکان جان خود را از دست داد و دیگری به شدت مصدوم شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از جام، یکشنبه گذشته راننده یک وانت نیسان وقتی از روی یک کارتن که در گوشه خیابانی در مشهد افتاده بود عبور کرد صدای گریه و فریاد های کودکی توجهش را جلب کرد و بلافاصله پا روی ترمز گذاشت و خودرواش را متوقف کرد.

او به سمت صدا دوید و در کمال تعجب باصحنه ای دلخراش روبه رو شد، او دو کودک مصدوم را دید که زیر کارتنی خوابیده بودند و او به خیال آنکه چیزی داخل آن نیست، از روی آن عبور کرده بود.

راننده نیسان به سرعت با اورژانس تماس گرفت و حادثه را اطلاع داد، نیروهای امدادی پس از حضور در محل حادثه واقع در جاده کلات دوکودک را به بیمارستان هاشمی نژاد منتقل کردند، در ادامه تلاش کادر درمانی برای نجات یکی از کودکان که هفت سال بیشتر نداشت مثمر واقع نشد ومصدوم بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را ازدست داد و کودک دیگر که پسرخاله متوفی است و به شدت مصدوم شده، تحت درمان قرار گرفت.

پرونده پس از مطرح شدن درشعبه ۲۰۴ دادسرای مشهد در حالی توسط بازپرس رستگار رسیدگی شد که راننده نیسان در اظهاراتش مدعی شد: “من فکر نمی کردم زیر کارتنی که سرپیچ بود، کسی باشد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید