خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴, 17th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۴/۲۴ ساعت ۳:۰۸:۵۵

    خانه  > زندانیان  >  انتقال ۳۵۰۰ زندانی از اوین، رجایی‌شهر و قزلحصار به زندان تهران بزرگ

انتقال ۳۵۰۰ زندانی از اوین، رجایی‌شهر و قزلحصار به زندان تهران بزرگ

خبرگزاری هرانا ـ مدیر کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان تهران از انتقال حدود سه هزار و ۵۰۰ نفر از زندانیان اوین و رجایی‌شهر به زندان تهران بزرگ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، سهراب سلیمانی از راه‌اندازی فاز دوم زندان تهران بزرگ بعد از ماه رمضان خبر داد و گفت: “در این فاز قرار است بخشی از زندانیان زندان‌های اوین و رجایی‌شهر حداکثر تا بعد از ماه مبارک به زندان تهران بزرگ منتقل شوند”.

مدیرکل زندان‌های استان تهران گفت: “در فاز دوم، حدود سه هزار و ۵۰۰ نفر از زندانیان این دو زندان به زندان تهران بزرگ منتقل خواهند شد، ضمن اینکه هم اکنون حدود هشت هزار نفر در این زندان نگهداری می‌شوند”.

سلیمانی اظهار کرد: “دو فاز دیگر زندان تهران بزرگ تا پایان سال ۹۴ راه‌اندازی می‌شود. البته این زندان، فار ۵ نیز دارد اما هنوز دولت وارد ساخت فاز پنجم نشده است”.

وی ادامه داد: “بعد از ماه رمضان دو اقدام خوب در سطح استان تهران صورت می‌گیرد که اقدام نخست فرستادن محکومان مواد مخدر به فشافویه و دیگر راه‌اندازی فاز دوم زندان تهران بزرگ است، با این کار هم بخشی از اوین تخلیه و بخش قابل توجهی از رجایی‌شهر و قزلحصار خالی می‌شود که قطعا خبر خوبی برای استان البرز خواهد بود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید