خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  کشته شدن مرزبان هنگ مرزی سراوان در درگیری با قاچاقچیان مسلح

کشته شدن مرزبان هنگ مرزی سراوان در درگیری با قاچاقچیان مسلح

خبرگزاری هرانا ـ فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان با اشاره به کشته شدن یک مرزبان هنگ مرزی سراوان در درگیری با قاچاقچیان مسلح، گفت که این افراد به کشور پاکستان متواری شده‌اند و ما اعتراض‌مان را به پاکستان ابلاغ کرده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، سردار پاسدار رهام‌ بخش حبیبی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان، با اعلام این خبر اظهار داشت:‌ “مرزبانان هنگ مرزی سراوان با اشرافیت اطلاعاتی از قصد یک باند قاچاق مواد مخدر برای انتقال محموله به داخل کشور آگاه شدند”.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: “در سحرگاه امروز مرزبانان موفق شدند سوداگران را در محاصره خود قرار دهند و سوداگران مرگ پس از رویارویی با مأموران بدون توجه به هشدارهای پلیس به سمت مأموران تیراندازی کردند که با واکنش سریع و مقتدرانه آنها مواجه شدند و با برجا گذاشتن محموله مواد مخدر و با استفاده از کوهستانی بودن منطقه به عمق کشور پاکستان گریختند”.

این مقام مرزبانی سیستان و بلوچستان، گفت: “در این عملیات قاچاقچیان مسلح با برجا گذاشتن یک تن و ۶۷۰ کیلو مواد مخدر، تعدادی چهارپا، ۴ دستگاه تویوتا و ۳ دستگاه موتور از صحنه متواری شدند”.

حبیبی گفت: “متأسفانه یکی از مرزبانان هنگ مرزی سراوان به نام “ستوان دوم اسحاق سیاسر مقدم” در این درگیری کشته شد”.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید