خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴, 20th of October 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۳/۱۷ ساعت ۲۳:۳۲:۳۶

    خانه  > زندانیان  >  سراج الدین میردامادی به اوین بازگشت

سراج الدین میردامادی به اوین بازگشت

خبرگزاری هرانا ـ سراج الدین میردامادی، پس از عمل جراحی و خارج کردن ترکش دوران جنگ از نزدیک گردن به زندان اوین بازگردانده شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خط امام، سراج الدین میردامادی، روزنامه نگار و زندانی سیاسی و مجروح جنگ، پس از عمل جراحی و خارج کردن ترکش دوران جنگ از نزدیک گردن در بیمارستان امام خمینی تهران، ظهر امروز از بیمارستان مرخص و به زندان اوین بازگردانده شد.

وی از همان سالهای جنگ، دارای مشکل کوتاه شدن عصب مچ پا بر اثر جراحات دوران جنگ نیز هست که قرار بود در بیمارستان به درمان آن نیز رسیدگی شود که با دستور پزشکی قانونی اوین و بازگشتش به زندان رسیدگی پزشکی به این مورد به تعویق افتاد.

با توجه به وضعیت عمل ایشان و درآوردن ترکش از قله ریه، وی نیاز ضروری و اولیه به فضا و هوای آزاد دارد که با توجه به وضعیت ناگوار بند هشت اوین نگرانی در خصوص سلامتی وی همچنان باقی است.

لازم به ذکر می باشد، این زندانی سیاسی که در سال ۱۳۹۲ به ایران بازگشت و با پرونده سازی و برخوردهای امنیتی رو به رو شد، به سه سال زندان محکوم شده و شش ماه ابتدایی دوران بازداشت خود را در سلول انفرادی گذرانده است.

 

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید