خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳, 21st of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۰۷/۰۲ ساعت ۱۸:۱۷:۴۲

    خانه  > زندانیان  >  پرونده غنچه قوامی به دادگاه انقلاب ارسال شد

پرونده غنچه قوامی به دادگاه انقلاب ارسال شد

خبرگزاری هرانا – مادر غنچه قوامی، جوانی که در جریان اعتراض به عدم صدور اجازه به زنان برای تماشای مستقیم بازی والیبال از ورزشگاه بازداشت شده، از ارسال پرونده دخترش به دادگاه انقلاب اسلامی تهران خبر داد.

به گزارش هرانا، سوسن مشتاقیان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: گمان می‌کردیم امروز (سه‌شنبه) وقت ملاقات است به زندان اوین مراجعه کردیم اما در آنجا به ما گفتند که پرونده به دادگاه انقلاب ارسال شده و برای ملاقات باید از این مرجع اجازه بگیرید.

وی افزود: به همین منظور امروز به شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب مراجعه کردیم ولی ظاهرا شعبه تعطیل بود؛ لذا باید روز دیگری به این شعبه مراجعه کنیم.
مشتاقیان با بیان اینکه هنوز به طور دقیق از اتهام دخترم اطلاعی ندارم درباره اظهارات سخنگوی قوه قضاییه مبنی بر بی‌ارتباط بودن این پرونده به ورزش گفت: دختر من در جریان بازی والیبال بازداشت شد؛ بنابراین به آن ربط پیدا می‌کند.
به گزارش ایسنا، غنچه قوامی شهروند انگلیسی ایرانی‌الاصل روز ۳۰ خرداد سال جاری به منظور تماشای مسابقه والیبال به ورزشگاه آزادی مراجعه کرده بود که در آنجا دستگیر و ساعاتی بعد آزاد شد. وی چند روز بعد برای پس گرفتن لوازم شخصی خود اقدام کرده بود که دوباره بازداشت شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید