خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳, 25th of May 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۰۶/۲۰ ساعت ۱۸:۱۲:۱۷

    خانه  > بهداشت و محیط زیست  >  زنگ خطر بحران آب در جنوب کرمان!

زنگ خطر بحران آب در جنوب کرمان!

خبرگزاری هرانا – رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: زنگ خطر بحران آب در جنوب کرمان به صدا در آمد بر همین اساس مسئولان باید در این زمینه هرچه سریع‎‌تر تدبیر اساسی بیندیشند و چاره‎اندیشی کنند.

به گزارش هرانا به نقل از ایسنا، منطقهٔ کویر، «سیدیعقوب موسوی» در جمع خبرنگاران شهرستان جیرفت اظهار کرد: بر اساس گزارش‎های منتشر شده از سوی سازمان ملل بحران آب در ایران بسیار جدی است به‌ویژه در استان کرمان بعلت عدم توازن منابع و مصارف آب و بیلان منفی بین این دو ضرورت تشکیل شورا و تصمیم‎های فنی، علمی و آموزشی قابل اجرا بیش از پیش احساس می‌‎شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: زنگ خطر بحران آب در جنوب کرمان به صدا در آمده است و بر همین اساس مسئولان باید در این زمینه هرچه سریع‎‌تر تدبیر اساسی بیندیشند و چاره‎اندیشی کنند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: به نظر می‌‎رسد، چنانچه مشارکت جدی کشاورزان و تلاش مضاعف دولت با همدلی و همیاری این قشر می‌سر نشود، آثار، تبعات و عواقب آن زندگی را در منطقهٔ جنوب کرمان، به بحران دچار می‌‎کند.

موسوی خاطرنشان کرد: سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان بعنوان متولی بخش کشاورزی خود را موظف می‌‎داند در چارچوب سیاست‎های ابلاغی وزارت متبوع و تأکیدهای فراوان استاندار ‌‌نهایت کوشش خود را در این‌باره به‌کار گیرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان خاطرنشان کرد: از اصحاب رسانه به‌ویژه صدا و سیمای مرکز کرمان، نشریات و جراید و رسانه‎های منطقهٔ جنوب کرمان انتظار می‌‎رود که دولت را در این امر خطیر یاری کنند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید