خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳, 15th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۰۵/۲۸ ساعت ۱:۵۳:۴۸

    خانه  > زندانیان  >  بیخبری و اظهار نگرانی خانواده صدیق محمدی

بیخبری و اظهار نگرانی خانواده صدیق محمدی

خبرگزاری هرانا – صدیق محمدی زندانی اهل‌سنت قزلحصار یک هفته پیش از سوی زندانبانان مورد ضرب و شتم قرار گرفته و به مکان نامعلومی منتقل شده است.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، صدیق محمدی زندانی اهل‌سنت محکوم به اعدام که در زندان قزلحصار کرج نگهداری می‌شود هفته گذشته توسط زندانبانان مورد ضرب و شتم قرار گرفت و به مکان نامعلومی منتقل شد.

یک منبع مطلع در این خصوص به گزارشگر هرانا گفت: «صدیق محمدی فرزند حسین، زندانی عقیدتی اهل سنت که در بند مجرمان مواد مخدر زندان قزلحصار نگهداری می‌شد، هفته پیش به دلیل اعتراض به رفتار توهین‌آمیز ماموران امنیتی بند ۳ و حسین قدمی مسوول این بند، به عقاید مذهبی‌اش، مورد ضرب و شتم شدید جسمی و برخورد خشن فیزیکی ماموران این زندان قرار می‌گیرد و سپس به مکان نامعلومی انتقال داده می‌شود. گفته می‌شود این زندانی عقیدتی به دلیل ضرب و شتم ماموران از ناحیه سر دچار شکستگی شده و بدنش دچار کبودی شدید شده است.»

وی در ادامه بیان داشت: «صدیق محمدی زندانی عقیدتی اهل سنت، به دلیل بیماری از لحاظ جسمی وضعیت بسیار نامناسبی دارد و نیاز مبرم به مراقبت‌های پزشکی دارد. وی با توجه به اینکه محکوم به اعدام است، دچار مشکلات روحی و روانی شدیدی نیز می‌باشد. هم‌بندی‌ها و اعضای خانواده این زندانی از وضعیت وی به شدت ابراز نگرانی کرده‌اند و تاکنون نیز هیچ‌کدام از مسوولان زندان در این باره پاسخ‌گو نبوده‌اند.»

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید