خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ انصراف میثاق یزدان‌نژاد از اعزام به بیمارستان در پی برخورد توهین آمیز مسئولین

هرانا؛ انصراف میثاق یزدان‌نژاد از اعزام به بیمارستان در پی برخورد توهین آمیز مسئولین

خبرگزاری هرانا – میثاق یزدان‌نژاد دانشجوی زندانی در زندان رجایی شهر کرج در پی برخورد توهین آمیز مسئولین و استفاده ایشان از دست‌بند و پابند، از رفتن به بیمارستان انصراف داد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، وی که قرار بود روز یک‌شنبه ۱۶ تیر ماه برای درمان مشکلات عدیده جسمی و روحی خود به مراکز درمانی خارج از زندان منتقل و بستری گردد، هنگامی که به استفاده از دستبند و پابند از سوی مسئولین اعزام اعتراض کرد، با برخورد توهین آمیز ایشان روبرو شد.

وی بدلیل این برخورد توهین آمیز و اینکه نمی‌توانست مراحل درمان در بیمارستان را با دستبند و پابند طی کند از رفتن به بیمارستان انصراف داد.

میثاق یزدان‌نژاد، متولد سال ۱۳۶۵، از شهریور ۸۶ در زندان به سر می‌برد و از سال ۸۸ به زندان رجایی شهر تبعید شده است. این زندانی سیاسی همینطور ۶ ماه و بیست روز در سلول‌های انفرادی بند ۲۰۹ بوده است.

وی، دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی در مقطع لیسانس است که به اتهام شرکت در مراسم بزرگداشت اعدامیان سال ۶۷ در گلزار خاوران، دستگیر و به اتهام ارتباط با سازمان مجاهدین خلق به تحمل ۱۴ سال حبس محکوم شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید