خبرگزاری هرانا

    خانه  > زندانیان  >  وضعیت نگران کننده سلیمان محمدی روزنامه نگار دربند

وضعیت نگران کننده سلیمان محمدی روزنامه نگار دربند

خبرگزاری هرانا – وضعیت جسمی سلیمان محمدی یکی از ۱۶ روزنامه نگار بازداشت شده طی هفته‌های اخیر، نگران کننده گزارش شده است.

بنا به گزارش تارنمای کلمه، با گذشت بیش از دو هفته از بازداشت شبانه این روزنامه نگار و با وجود اعلام نگرانی چند بارهٔ خانواده سلیمان محمدی به مسوولان نسبت به سلامتی او، پیگیری‌های آن‌ها تاکنون بی‌نتیجه مانده است.

در حالی که این روزنامه نگار چندی پیش عمل دیسک کمر و فیوژن مهره داشته، از زمان بازداشت تاکنون هیچ اقدام درمانی خاصی برای وی صورت نگرفته و با اینکه روز اول خانوادهٔ او دارو‌هایش را تحویل داده‌اند هنوز هیچ دارویی به وی داده نشده است.

سلیمان محمدی در تماس هفتهٔ پیش با خانواده، از درد کمر و انتقال درد به پای راستش گفته و ابراز کرده که کنترل پا برای وی سخت شده و در آخرین تماس که چند روز پیش انجام شده اطلاع داده که پای چپش نیز کاملا سر شده است.

محمدی دبیر سرویس حوادث روزنامه بهار ۷ بهمن ماه بعد از خروج از روزنامه شبانه بازداشت شد و اکنون خانواده وی خواستار مرخصی درمانی برای وی هستند.

محمدی از دانشجویان ستاره‌دار و محروم از تحصیل است که با روزنامه‌های روزگار، اعتماد، شرق، فرهیختگان، همشهری و فرهنگ آشتی همکاری داشته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید