خبرگزاری هرانا

    خانه  > زندانیان  >  عضو کمیسیون امنیت ملی: وضعیت غذای زندان اوین مطلوب نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی: وضعیت غذای زندان اوین مطلوب نیست

خبرگزاری هرانا – عضو کمیسیون امنیت ملی از قرائت گزارش بازدید از زندان‌ها در کمیسیون امنیت ملی و جمع بندی این گزارش خبر داد.

کریمی قدوسی در همین راستا به ایلنا گفت: گزارش اعضای کمیته امنیت ملی در کمیسیون امنیت ملی به صورت مفصل قرائت و جمعبندی شد.

وی ادامه داد: اعضای کمیسیون هم از بازدید کمیته امنیت از زندان اوین تشکر کردند و گزارش خوب و جامعی هم از کیفیت زندان اوین قرائت شد.

نماینده مشهد در مجلس نهم شورای اسلامی اذعان داشت: این گزارش بیشتر در خصوص استانداردهای زندان و زحمات و تلاش‌های مسئولین زندان بود. البته با زندانیان اعم از سیاسی و غیر سیاسی صحبت شده بود و برخی هم تقاضاهایی داشتند. بیشتر درخواست‌های زندانیان در خصوص عفو و تخفیف مجازات‌هایشان بود.

وی تاکید کرد: برخی مشکلاتی که در زندان اوین وجود داشت بیشتر مربوط به بعضی نارسایی‌ها در تغذیه بود که البته ما دلیل آن را کمبود اعتبارات زندان می‌دانیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: در خصوص اعتبارات قرار است که فکری به حال آن کنیم. مثلا اعتبارات آن را افزایش دهیم. قرار است جلسه مشترکی با مسئولین قوه قضائیه، دادستان کل تهران و مسئول زندان بگذاریم و کمیسیون امنیت مشکلات دیده شده را منتقل و اطلاع رسانی کند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید