خبرگزاری هرانا

    خانه  > زندانیان  >  وضعیت نامساعد جسمی بهنام ایراهیم‌زاده، فعال کارگری در زندان اوین

وضعیت نامساعد جسمی بهنام ایراهیم‌زاده، فعال کارگری در زندان اوین

خبرگزاری هرانا – بهنام (اسعد) ابراهیم‌زاده، کارگر زندانی در بند ۳۵۰ زندان اوین علاوه بر درد شدید در گوش، اخیرا به خاطر مشکل جدی در کلیه دچار درد و ناراحتی شده است.

این در حالیست که علیرغم اعلام کتبی بهنام ایراهیم زاده به مقامات پزشکی و اداری زندان، و نیز نامه نگاری‌هایی که اعضای خانواده‌اش با مقامات زندان و اداره کل زندان داشته‌اند هنوز برای مداوای بهنام و اعزام او به بیمارستان اقدامی انجام نگرفته است و این کارگر زندانی هر روز بیش از پیش از ناراحتی جسمی رنج می‌برد.

به گزارش کمیته هماهنگی برای ایجاد تشکل‌های کارگری، آقای ابراهیم زاده اکنون با احتساب ایام طولانی مدت انفرادی، بیش از نیمی از محکومیت خود را طی کرده و مقامات قضایی حتی به لحاظ قوانین موجود نیز امکان این را دارند که دستور آزادی کامل وی را صادر نمایند.

بهنام ابراهیم‌زاده فعال کارگری و عضو “کمیته پیگیری ایجاد تشکل‌های کارگری” و فعال حقوق کودک و عضو “جمعیت دفاع از کودکان کار و خیابان”، در تاریخ ۲۲ خرداد ۸۹ توسط ماموران امنیتی دستگیر شد و سرانجام بعد از چند مرحله دادگاه و مراحل قضایی و تنها به دلیل دفاع از حقوق کارگران و فعالیت در عرصهٔ لغو کار کودک به پنچ سال حبس محکوم شد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید