خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  تداوم بی خبری از یاسر یوسف زاده، فعال سیاسی

تداوم بی خبری از یاسر یوسف زاده، فعال سیاسی

خبرگزاری هرانا – با گذشت چند روز از بازداشت یاسر یوسف‌زاده، رئیس ستاد جوانان مهندس موسوی در بابلسر، خانواده‌ی این فعال سیاسی، همچنان از وضعیت وی هیچ گونه اطلاعی ندارند

هفته‌ی گذشته نیروهای حفاظت اطلاعات سپاه مازندران، طی مراجعه به منزل پدری یاسر یوسف‌زاده، وی را دستگیر و به نقطه نامعلومی منتقل نمودند.

یک منبع نزدیک به خانواده یاسر یوسف‌زاده به جرس گزارش داده که روز دوشنبه سوم بهمن ماه حوالی ساعت ۱۰ شب، ۵ دستگاه خودروی شخصی با محاصره اطراف خانه پدری این فعال سیاسی، وی را دستگیر نمودند.

مامورین نهاد امنیتی سپاه پس از دستگیری یوسف‌زاده حوالی ساعت ۱۱ به مدت ۲ ساعت منزل شخصی وی را مورد تفتیش قرار داده و کلیه دست نوشته‌ها، سی دی‌ها، دو کیس کامپیو‌تر و وسایل شخصی وی را با خود بردند.

نیروهای لباس شخصی از اعضای حفاظت اطلاعات سپاه مازندران بوده و در هنگام دستگیری، وی را مورد ضرب و شتم قرار داده و از اسپری فلفل نیز استفاده کرده‌اند. هم‌چنین مامورین حفاظت اطلاعات سپاه، پدر، برادر، خواهر و همسر ایشان را مورد ضرب و شتم قرار داده و به صورت آن‌ها هم اسپری فلفل پاشیدند. حتی برخی از همسایگانی که برای کمک به خانواده یوسف‌زاده آمده بودند نیز از حملات گاز فلفل مامورین مصون نمانده و مورد حتاکی آن‌ها قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش، مامورین امنیتی، در هنگام دستگیری حتی اجازه پوشیدن کفش و لباس مناسب را به او ندادند.

هم اکنون پدر یاسر پس از دستگیری پسرش و کتک خوردن از مامورین و در اثر فشار شدید روحی، دچار استرس شدید شده و فشار خون ایشان تا حد خطرناک ۲۰ بالا رفت؛ به طوری که پزشکان هشدار دادند ادامه دار شدن این وضعیت منجر به سکته قلبی خواهد شد.

علاوه بر این گفته می‌شود که در روزهای اخیر مامورین امنیتی و اطلاعاتی بابلسر حوالی منزل شخصی و پدری باسر یوسف‌زاده را کنترل می‌کنند؛ و رفت و آمدهای اعضای خانواده‌اش را تعقیب می‌نمایند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید