خبرگزاری هرانا

    خانه  > اصناف  >  پلمب ۱۴ واحد صنفی در کرمانشاه

پلمب ۱۴ واحد صنفی در کرمانشاه

خبرگزاری هرانا – رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی استان کرمانشاه، از پلمب ۱۴ واحد صنفی در کلانشهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “شاه محمدی” صبح امروز در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما ضمن اعلام مطلب فوق تصریح کرد: واحدهای صنفی مذکور طی ۲۴ ساعت گذشته و با تلاش و پیگیری ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلمب شدند.

وی در ادامه ضمن اشاره به سرکشی ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی از تالار‌ها و مراکز اقامتی شهر کرمانشاه افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته اکیپهای این اداره از ۵۲ واحد صنفی در محدوده شمالی و مرکزی این کلانشهر نیز بازدید کردند.

رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی استان کرمانشاه، در خاتمه ضمن اشاره به اعزام اکیپهای گشت پلیس امنیت اخلاقی به مراکز خرید و پرد تردد مرکز استان، از پاکسازی مناطق آلوده شهر توسط ماموران این پلیس خبر داد و خاطر نشان کرد: در این رابطه با جدیت ماموران تعداد قابل توجهی سی و دی وی دی غیر مجاز از دست فروشان کشف و ضبط شد.

بررسی موارد حقوقی نقض شده در این گزارش:

بند ۱ ماده ۱۹ میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی: هیچکس را نمی توان بمناسبت عقایدش مورد مزاحمت اخافه قرار داد.

بند ۲ ماده ۱۹ میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی: هر کس حق آزادی بیان دارد. این حق شامل آزادی تفحص و تحصیل و اشاعه اطلاعات و افکار از هر قبیل بدون توجه به سر حدات خواه شفاهاً یا بصورت نوشته یا چاپ یا بصورت هنری یا به هر وسیله دیگر به انتخاب خود می باشد.

ماده ۱۹ اعلامیه جهانی حقوق بشر: هر فردی حق آزادی عقیده و بیان دارد.

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید