خانه  > سایر گروهها  >  هرانا؛ نامه زندانی سیاسی علی معزی درخصوص حکم اعدام هم سلولیش غلامرضا خسروی

هرانا؛ نامه زندانی سیاسی علی معزی درخصوص حکم اعدام هم سلولیش غلامرضا خسروی

خبرگزاری هرانا – علی معزی ۶۳ساله، در تاریخ ۲۵ خرداد ماه ۱۳۹۰ در حالی که تنها چند روز از عمل جراحی‌اش می‌گذشت و وضعیت جسمی وخیمی داشت به علت شرکت در مراسم ختم محسن دگمه‌چی بازداشت شد. وی پیش‌تر در آبان ۱۳۸۷ به علت دیدار با فرزندانش در اشرف دستگیر شده بود. او به سرطان، نارسایی کلیه و آرتروز شدید گردن مبتلاست و درحال حاضر نیز مسئولین از رسیدگی درمانی به ایشان خودداری می‌کنند. وی طی نامه ای که در زیر می آید حکم اعدام غلامرضا خسروی سوادجانی را محکوم کرده است.

به نام یزدان پاک

باردیگر دستگاه ستم و سرکوب حاکم برکشور، حکم ضد انسانی دیگری را برای زندانی سیاسی «غلامرضا خسروی» ۴۷ ساله دارای همسر و فرزند تایید کرد.

غلامرضا خسروی درسال ۱۳۸۶ دستگیر و به اتهام ارتباط وکمک مالی به تلویزیون سیمای آزادی دررفسنجان به ۳ سال حبس محکوم شدو سپس درتجدید نظراستان کرمان به ۶ سال محکوم شد.

اما با اعمال نفوذ وزارت اطلاعات، پرونده به تهران ارسال و «حکم اصراری اعدام» برای ایشان صادر شد. اخیرا این حکم مجددا توسط دیوان عالی کشور تایید و جهت استیذان به قوه قضائیه ارسال شده است و هرزمان ممکن است به اجرا درآید.

صدور این حکم درراستای ایجاد رعب ووحشت درمردم ستمدیده و جان برلب صورت می‌گیردو مصداق بارز پایمال شدن حقوق انسانی توسط دیکتاتوری حاکم برایران است.

اینک با گواهی بر ایمان و اخلاق والای آقای غلامرضا خسروی، از جمعیت‌ها و شخصیت‌ها وکلیه وجدانهای بیدار و انسانهای شریف داخل و خارج کشور، انتظار می‌رود به وظیفه وجدانی خود درجهت اعتراض به اینگونه احکام اقدام کنند.

انسانیت حکم می‌کند دربرابر جنایات و قربانی شدن نفوس وفرزندان غیور و آزادیخواه این آب و خاک با هر مرام و عقیده که باشند، بی‌تفاوت و ساکت نباشیم.

سلام و درود بررهروان راه آزادی مردم و میهن
۱۲/۵/۱۳۹۱ – علی معزی

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید