خبرگزاری هرانا
امروز جمعه 3 آگوست 2012, 22nd of November 2019      آخرين بروز رسانی در 2012/08/03 ساعت 7:40:26

    خانه  > زندانیان  >  ابوالفضل قدیانی در پی اعتصاب غذا، به بیمارستان منتقل شد

ابوالفضل قدیانی در پی اعتصاب غذا، به بیمارستان منتقل شد

خبرگزاری هرانا – ابوالفضل قدیانی، زندانی سیاسی که از روز دوشنبه در اعتراض به رفتار غیرانسانی مسئولان زندان دست به اعتصاب غذا زده بود، به دلیل قلب درد و به هم خوردن حال وی به بیمارستان اعزام شد.

به گزارش کلمه، ابوالفضل قدیانی، مبارز دوران ستمشاهی و زندانی سیاسی در بند ۳۵۰ زندان اوین که از روز دوشنبه در اعتراض به رفتار غیرانسانی مسئولان زندان دست به اعتصاب غذا زده بود، ساعت ٣صبح به دلیل قلب درد و به هم خوردن حال وی به بیمارستان طالقانی اعزام شد.

این عضو ارشد سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی در حالی به بیمارستان طالقانی منتقل شد که خانواده ی وی خواستار بستری شدن وی در بیمارستان پارس بودند که با مخالفت روبرو شد.

چند روز پیش کلمه گزارش داده بود که ابوالفضل قدیانی عضو ارشد و دربند سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی که با ضرب و شتم ماموران زندان اوین و با پای برهنه با غل و زنجیر به بیمارستان پارس تهران منتقل شده بود در اعتراض به این رفتار غیرانسانی دست به اعتصاب غذا زده است.

بر اساس این گزارش، دستور ضرب و شتم توسط علی اشرف رشیدی، رئیس سابق زندان دیزل آباد کرمانشاه و رئیس جدید زندان اوین صادر و توسط سروان رفیعی فرمانده یگان انتظامات زندان اوین و پاسیار محمد عطاری و با همراهی ۱۴ پاسیار مامور انتقال، به اجرا درآمد و پس از آن، این زندانی سیاسی که از رفتن با غل و زنجیر به بیمارستان امتناع کرده بود، با پای برهنه و لباس های آشفته به بیمارستان منتقل شد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید