خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ احمد رضا احمد پور، روحانی منتقد دست به اعتصاب غذا زده است

هرانا؛ احمد رضا احمد پور، روحانی منتقد دست به اعتصاب غذا زده است

خبرگزاری هرانا – سید احمدرضا احمدپور عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت قم، در زندان سپیدار اهواز دست به اعتصاب غذا زد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، این روحانی زندانی سه شنبه هفته گذشته ۱۶ اسفند در تماسی با نزدیکان خود اعلام کرد به ملاقات اش نروند زیرا به خارج از خوزستان منتقل می شود.

بر اساس اعلام نزدیکان وی، نامبرده در ادامه این تماس تلفنی اظهار داشت: “مسئولان زندان گفته اند وسایلت را جمع کن می خواهیم تو را به محل دیگری منتقل کنیم. “

این زندانی پس از این تماس در طول هفته ی گذشته هیچ تماسی با خانواده اش نداشته است.

پیگیری های خانواده وی نیز تا کنون بی پاسخ مانده و هفته گذشته خلاف روند معمول، اجازه ی ملاقات به خواهر و برادرانش داده نشد.

روز دوشنبه هفته جاری برادر این زندانی سیاسی که برای پیگیری وضعیتش به زندان مراجعه کرده بود، اجازه ی ملاقات نیافت و ملاقات به امروز چهارشنبه ۲۴ اسفند موکول شد.

در نهایت پس از سه ساعت انتظار، مامور زندان از اعتصاب احمدپور و خودداریش از ملاقات با خواهر و فرزندش خبر داد. هنوز دلیل اعتصاب غذای او مشخص نیست.

گفتنی است مرخصی این زندانی سیاسی قطع شده است. در مرخصی قبلی به خاطر بیماری همسرش و کمک به خانواده تقاضای تمدید مرخصی کرده بود که با مخالفت مسئولان زندان اهواز و دادگاه ویژه قم مواجه شد.

بر اساس آخرین اعلام مسئولین زندان به خانواده وی، قاضی پرونده این زندانی می بایست از قم به اهواز برود تا اجازه مرخصی به وی داده شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید