خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ بیماری نگران کننده حمیدرضا خادم عضو دربند جبهه ملی ایران

هرانا؛ بیماری نگران کننده حمیدرضا خادم عضو دربند جبهه ملی ایران

خبرگزاری هرانا – حمیدرضا خادم، عضو زندانی جبهه ملی که از ۱۱ آبان ماه گذشته برای تحمل دوران محکومیت ۴ ساله خود در بند ۳۵۰ زندان اوین به سر میبرد، به بیماری «دیسک کمر پیشرفته» مبتلا گردیده و در هفته اخیر به طور موقت از زندان به بیمارستان شهدای تجریش نیز اعزام گردیده است.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، همسر خادم که امروز وی را ملاقات نموده گفته است که همسرش در حالیکه به دلیل دیسک کمر به سختی راه میرفته و آتل و کمربند طبی بر تن داشته به ملاقات آمده است.

وی تاکید کرده که به شدت نگران وضعیت جسمانی همسرش است و از آقای دادستان میخواهد که تا دیر نشده در این واپسین روزهای سال با مرخصی او موافقت نماید تا این عضو جبهه ملی بتواند به مداوای دیسک کمرش که در زندان بر وی حادث شده بپردازد.

گفتنی است مهندس حمیدرضا خادم در شب پس از عاشورای ۸۸ در منزلش بازداشت گردیده و پس از تحمل چندین هفته در سلول انفرادی بند ۲۰۹ به قید وثیقه آزاد گردید.

او در آذر ماه سال ۸۹ در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی محاکمه شده و به اتهام تبلیغ علیه نظام و اجتماع و تبانی علیه امنیت از طریق تاسیس کمیته همبستگی با دانشجویان زندانی و نیز عضویت در شورای همبستگی برای دموکراسی حقوق بشر به تحمل ۵ سال زندان محکوم گردید. حکمی که در مرحله تجدیدنظر به ۴ سال کاهش یافت و از ۱۱ آبان با معرفی خادم به دادیاری اجرای احکام دادسرای اوین به مورد اجرا گذارده شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید