خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۰, 25th of May 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۹/۳۰ ساعت ۸:۲۰:۳۵

    خانه  > زندانیان  >  شکایت علی پورسلیمان، معلم زندانی از مسوولان قرارگاه ثارالله سپاه پاسدارن

شکایت علی پورسلیمان، معلم زندانی از مسوولان قرارگاه ثارالله سپاه پاسدارن

خبرگزاری هرانا – علی پورسلیمان، معلم زندانی و فعال صنفی اعلام کرده که به زودی از مسوولان قرارگاه ثار الله سپاه پاسدارن انقلاب شکایت می کند.

به گزارش کلمه، علی پور سلیمان که مسولیت تشکیلات و برنامه ریزی سازمان معلمان ایران را نیز در اختیار داشته به دلیل ضرب و شتمی که در هنگام بازداشت توسط ماموران این قرارگاه شد تصمیم دارد شکایت خود از این ماموران را به ثبت برساند او بارها برای ثبت شکایتش به مسوولان زندان مراجعه کرده است.

این دبیر منطقه ۹ آموزش و پرورش تهران یازدهم خرداد ماه امسال توسط نیروهای این قرار گاه که لباس شخصی پوشیده بودند دستگیر و چنان مورد ضرب و شتم قرار گرفت که بلافاصله بعد از بازداشت اش به دلیل مشکلات و جراحات جدی به بیمارستان خاتم الانبیا منتقل شد او بعد از درمان به بند دو الف سپاه و سپس به بند ۳۵۰ زندان اوین منتقل شد .

این معلم زندانی از همان جلسه اول بازجویی اش تقاضای اعزام به پزشکی قانونی و تکمیل معالجاتش را با بازجویانش مطرح کرد اما با بی اعتنایی و عدم پاسخگویی آنان مواجه شد.

او توسط شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب، به ریاست قاضی مقیسه به یک سال حبس محکوم شده است.

این معلم زندانی و وبلاگ نویس (وبلاگ سخن معلم) عضو فعال ستاد فرهنگیان مهدی کروبی در انتخابات سال ۸۸ به ریاست محمد نجفی، وزیر سابق آموزش و پرورش به همراه محمد داوری و جمعی دیگر از فرهنگیان هم بوده است.

وی در مهر ماه سال ۱۳۸۸ از سوی مجموعه فعالان حقوق بشر ایران به عنوان وبلاگ نویس برتر در حوزه اصناف ایران شناخته شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید