خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  انتقال دو زندانی سیاسی کرد به بند زندانیان خطرناک در زندان رجایی شهر

انتقال دو زندانی سیاسی کرد به بند زندانیان خطرناک در زندان رجایی شهر

خبرگزاری هرانا – رمضان سعیدی و هادی امینی، از زندانیان سیاسی کرد که چندی پیش از بند ۳۵۰ اوین به زندان رجایی شهر منتقل شده اند، روز گذشته به یکی از بدترین بند های زندان رجایی شهر انتقال پیداکردند.

به گزارش کلمه، این دو زندانی سیاسی که چند هفته پیش درخواست انتقال خود را به بند زندانیان سیاسی رجایی شهر به مسوولان این زندان داده بودند، اکنون به جای انتقال به بند سیاسی به اندرزگاه شش که محل نگه داری مجرمین خطرناک از جمله قاتلین است، انتقال یافته اند.اندرزگاه شش از غیربهداشتی ترین بندهای زندان رجایی شهر است که بسیاری از زندانیان حتی جای خواب ندارند و شب ها را سرگردان در راهروهای بند می گذرانند.

هادی امینی و رمضان سعیدی به پنج سال زندان محکوم شده اند و در تمام سه سال گذشته از حق مرخصی محروم بوده است.آنها به هنگام انتقال به زندان رجایی شهر، به مدت ۵۰ روز در بند قرنطینه زندان رجایی شهر نگهداری شدند، جایی با امکانات بسیار نامناسب بهداشتی و رفاهی که معمولاً زندانیان در ابتدای ورودشان به زندان به مدت یک روز در آن به‌سر می‌برند. اکنون هم به‌جای آن که این زندانیان به بند زندانیان سیاسی زندان رجایی شهر منتقل شوند به اندرزگاه ۶ زندان رجایی شهر فرستاده شدند

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید