خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  بی خبری و نگرانی از وضعیت جسمی مهدی خزعلی

بی خبری و نگرانی از وضعیت جسمی مهدی خزعلی

خبرگزاری هرانا – پس از گذشت هشت روز از بازداشت مجدد مهدی خزعلی و عدم تماس وی با منزل و با توجه به اعلام اعتصاب غذای او در جلسه دادگاه، نگرانی ها از وضعیت جسمی ایشان بیشتر شده است

به گزارش تحول سبز، مهدی خزعلی، نویسنده، پزشک و وبلاگ نویس منتقد دولت و فرزند آیت الله ابوالقاسم خزعلی که در ۲۷ تیرماه مجددا توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود در پاسخ به ضرب و شتم خود توسط مامورین امنیتی هنگام بازداشتش خطاب به قاضی دادگاه خود اظهار داشته بود که: تو نوچه وزارت اطلاعات هستی. با آنکه گردنم ورم کرده و شکسته، تقاضای درمان نمیکنم و از امروز اعتصاب غذا میکنم و جنازه ام را بر دوشتان میگذارم.

حال پس از گذشت نزدیک به هشت روز از بازداشت غیر قانونی ایشان و عدم تماس وی با منزل نگرانی ها نسبت به وضعیت جسمی ایشان بیشتر شده و طبق اخبار رسیده ایشان نیز همچنان در اعتصاب غذا به سر می برند.

گفتنی ست، دکتر مهدی خزعلی هفته گذشته و در پی تماس تلفنی بازجوی خود به محلی که از سوی بازجویش مشخص شده بود مراجعه نموده بود تا وسایلی را که در دستگیری قبلی وی از ایشان توقیف شده بود باز پس گیرد . اما پس از مراجعه ایشان به محل مقرر مورد هجوم مامورین امنیتی قرار گرفته، و پس از ضرب و شتم بازداشت و به زندان اوین منتقل شده بود.

بر اساس آخرین اخبار وی هم اکنون در سلول انفرادی نگهداری وی شود و همچنان در اعتصاب غذا به سر می برد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید