خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰, 13th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۳/۰۹ ساعت ۲۱:۴۷:۵۶

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ وضعیت وخیم چهار زندانی سیاسی در دهمین روز اعتصاب غذا

هرانا؛ وضعیت وخیم چهار زندانی سیاسی در دهمین روز اعتصاب غذا

خبرگزاری هرانا – رسول بداقی زندانی سیاسی به همراه سه زندانی محبوس در زندان رجایی شهر که در دهمین روز اعتصاب غذا بسر می برند در وضعیت وخیم جسمی قرار دارند.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، رسول بداقی عضو کانون صنفی معلمان ایران که در حال تحمل حبس در زندان رجایی شهر کرج بسر می‌برد در پنجمین روز اعتصاب غذا به دلیل نگارش نامه‌ای از درون زندان به سلول انفرادی منتقل شده است.

وی که هم اکنون در دهمین روز اعتصاب غذا بسر می‌برد به دلیل ضعف جسمانی می‌بایست تحت نظر پزشک قرار گیرد و این در حالی است که زندانیان محبوس در انفرادی از رسیدگی پزشکی محروم هستند.

عیسی سحر خیز، کیوان صمیمی، مهدی محمودیان سه زندانی سیاسی دیگر نیز در بند ۴ زندان رجایی شهر در طی ده روز گذشته از خوردن و آشامیدن سر باز می‌زنند.

این زندانیان به همراه چند تن دیگر از زندانیان سیاسی از روز جهانی کارگر در ۱۱ اردی بهشت به صورت هماهنگ و در چند نوبت دست به اعتصاب غذا زده‌اند و از اول خرداد تا کنون نیز ۴ زندانی فوق همچنان در اعتصاب بسر می‌برند.

زندانیان سیاسی پیش‌تر در بیانیه‌ای خواسته‌های عمدتا سیاسی خود را در آستانه دومین سال انتخابات جنجالی ریاست جمهوری که منجرب بازداشت ایشان شده است مطرح کرده‌اند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید