خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۰, 18th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۳/۰۷ ساعت ۹:۳۲:۵۱

    خانه  > زندانیان  >  بی خبری از وضعیت رضا صفری عضو سازمان مجاهدین انقلاب در اصفهان

بی خبری از وضعیت رضا صفری عضو سازمان مجاهدین انقلاب در اصفهان

خبرگزاری هرانا – با گذشت قریب به یک هفته از بازداشت رضا صفری، مدرس دانشگاه و عضو سازمان مجاهدین انقلاب (شاخه اصفهان) که در سالروز دوم خرداد طی یورشی ناگهانی در منزلش دستگیر و به بازداشتگاه منتقل شد، کماکان خانواده اش در بی خبری کامل به سر می برند و از وضعیت جسمی و روحی وی، خبری داده نمی شود.

 

به گزارش های جرس، صفری هم اکنون در سلول انفرادی در زندان دستگرد اصفهان نگهداری می شود. در همین زمینه گزارش شده است که همسر رضا صفری دستگیری رضا را “بهترین هدیه توسط ماموران امنیتی به مناسبت روز زن” به خود می داند و فرزندانش نیز با استواری و پایداری در کنار مادر خویش چشم به آزادی پدر دارند.

همچنین براساس خبرهای رسیده از برخی منابع، اتهامات این عضو سازمان مجاهدین تشکیل جلسات قرآنی در جمع معلمان استان و تمکین نکردن به فشارهای نیروهای امنیتی در تعطیلی این کلاس ها بوده است.

گفتنی است رضا صفری، عضو ستاد میرحسین موسوی، بارها توسط ماموران امنیتی استان مورد بازخواست و توبیخ قرار گرفته بود.

در این گزارش آمده است ورود ناگهانی به منزل وی توسط گروه زیادی از ماموران و برخورد زشت با همسر ایشان که خواهر شهید می باشد و همچنین ادامه برخوردهای زشت با مادر همسر وی که اولین فرزند شهید روحانی استان اصفهان را تقدیم کشور نموده، گواه بر دلسردی این ماموران از فشارهای چند ماهه بر این عضو سازمان و ممنوع التدریس کردن ایشان در دانشگاه های آزاد استان اصفهان می باشد.

لازه به یادآوری است رضاصفری فعال فرهنگی با عضویت در انجمن اسلامی معلمان استان اصفهان پی گیر مشکلات معلمان دستگیر شده در استان و رفع مشکلات خانواده های آنها بوده است.

طبق آخرین گزارش ها، این عضو بازداشتی سازمان مجاهدین انقلاب، از حقوق زندانیان عادی محروم بوده و تا کنون حتی اجازه هیچ تماسی با خانواده اش را نداشته و اعتراض های آنها در این زمینه نیز به نتیجه ای نرسیده است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید