خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, 13th of June 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۲/۲۹ ساعت ۸:۰۲:۴۴

    خانه  > زندانیان  >  تهدید به دستگیری مادر مهدی محمودیان توسط ماموران دادستانی

تهدید به دستگیری مادر مهدی محمودیان توسط ماموران دادستانی

خبرگزاری هرانا – در حالیکه مهدی محمودیان همچنان در زندان و اعتصاب غذاست، مادرِ این روزنامه نگار و افشاگرِ جنایان بازداشتگاه کهریزک، از سوی دفتر دادستانی به علت نوشتن نامه های اخیرش به دادستان تهدید به دستگیری شده است.

به گزارش جرس، مسئولین دفتر دادستانی اعلام داشته اند که با حکم دادستانی در حال حرکت به سمت منزل ایشان بوده اند که از سر دلسوزی و بخاطر سن و سال ایشان فعلا از این تصمیم منصرف گشته اند.

گفتنی است این مادر سالخورده، طی مصاحبه های اخیر خود با رسانه های جنبش، ضمن ابراز نگرانی از وضعیت فرزند زندانیش، خطاب به مسئولین حکومت گفته بود “من سوالم از مسئولین این است که چرا آنهایی که به مردم ظلم می کنند مصون هستند و امثال فرزند من که درد و مشکلات جامعه را می گویند و دلسوز این کشور و مردمش هستند باید محاکمه شوند؟ این عدالت است؟ ما که تا به حالا نتوانسته ایم مسئولین را ببینیم تا دردها و حرف هایم را به آنها بزنیم. آیا واقعا این کشور مسئول و دلسوزی دارد که پاسخ ما را بدهد؟ مگر کار دادستان این نیست که داد مظلوم را بستاند؟ اما متاسفانه دادستان ما از ظالم دفاع می کند و جواب مظلومین را هم نمی دهد.”

 

فاطمه الوندی (مادر مهدی محمودیان) همچنین خاطرنشان کرده بود “جالب است که به کشورهای همسایه می گویند با مردم مسالمت آمیز برخورد کنید، به حرف آنها گوش کنید، ببینید خواسته های مردم چیست؟ اما الان خودشان با مردم خودشان برعکس عمل می کنند. دیگر چه می توان گفت؟! آخر چرا اینکارها را می کنند؟ تنها فرزند من که نیست، امثال بچه من در زندان زیاد است. الان یکی از بچه های زندانی است که دو سال مادر مریضش را ندیده و دلش به تلفن خوش بود که الان ده ماه است تلفن هم نمی تواند بزند و مادرش هم مریض است نمی تواند مسافت تا زندان را طی کند. دل بچه من هم که خوش بود با فرزندش تلفنی حرف بزند که این حق را هم از او گرفته اند. خلاصه تنها همین ناراحتی های جسمانی اشان که نیست هزار و یک مشکل دارند، وضعیت نامناسب بهداشتی و رفتار نامناسب ماموران و غیره. از آن طرف هم که رفتار بد با خانواده های زندانیان سیاسی و توهین و سرگردان نگهداشتن آنها و جواب ندادن به آنها و مثل یک توپ خانواده های نگران را به این ور و آن ور پاس می دهند خلاصه فرزندمان که زندان است هیچ، هزار مشکل دیگر هم برایمان ایجاد کرده اند. من از مسئولین می پرسم چرا؟ چرا با مردم اینگونه رفتار می کنید؟”

وی روز گذشته نیز در گفت و گویی با تلویزیون رسا از بی توجهی مسئولان زندان نسبت به سلامت فرزندش انتقاد کرده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید