خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, 15th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۲/۲۰ ساعت ۲۱:۰۶:۱۹

    خانه  > زندانیان  >  انتقال ناگهانی زندانیان سیاسی زن زندان اوین به قرنطینه

انتقال ناگهانی زندانیان سیاسی زن زندان اوین به قرنطینه

خبرگزاری هرانا – گزارش ها حاکی از آن است که تمامی زندانیان سیاسی زن محبوس در زندان اوین به قرنطینه بند زنان این زندان منتقل شدند.

به گزارش کلمه، هنگامه شهیدی و نسرین ستوده نیز که چندی بود به دور از دیگر زندانیان سیاسی نگهداری می شدند به این بند منتقل شده اند.

در حال حاضر انتقال زندانیانی همچون بهاره هدایت، نسرین ستوده، لیلا توسلی، عاطفه نبوی، مهدیه گلرو، نازنین حسن نیا، هنگامه شهیدی، فاطمه درویش، پروین جوادزاده، عالیه اقدام دوست، هانیه فرشی، لادن مستوفی، شعله طائب، منیژه نصرالهی، صهبا رضوانی، سوسن تبیانیان، نازیلا دشتی، فرح واضحان، کفایت ملک محمدی، زهرا جباری، فاطمه خرمجو به بند قرنطینه زندان اوین به اثبات رسیده است.

در آبان ماه سال گذشته زندانیان سیاسی زن از بند معروف به بند نسوان به سالن دربسته‌ای به نام “بند متادون” منتقل شدند، این سالن دربسته در بخشی از بند نسوان قرار گرفته و به صورت یک سلول جمعی است و زندانی را از آزادی عمل در محدوده کوچک زندان نیز محروم می‌کند.

در بندهای عادی زندان اوین، زندانیان از حق رفت و آمد در راهرو و هواخوری برخوردارند، اما در این بخش این حق نیز از زندانیان سلب شده و زندانی ناچار است تمام ساعات خود را در همان سالن دربسته بگذراند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید