خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, 22nd of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۲/۰۶ ساعت ۸:۳۹:۳۷

    خانه  > زندانیان  >  انتقال وحید طلایی و فریدون صیدی راد به بند ۳۵۰ زندان اوین

انتقال وحید طلایی و فریدون صیدی راد به بند ۳۵۰ زندان اوین

خبرگزاری هرانا – وحید طلایی، عضو کمیته حقوقی ستاد انتخاباتی موسوی و فریدون صیدی راد، یکی از بازداشت شدگان تجمع دهم اسفند در تهران، به بند ۳۵۰ زندان اوین منتقل شدند.

به گزارش کلمه، وحید طلایی هفتم مهر ماه سال گذشته بازداشت شد و تا چند روز پیش در بند ۲۰۹ زندان اوین نگهداری می شد، وی سرانجام به بند ۳۵۰ زندان اوین منتقل شد. وی پیش‌تر نیز در ۱۵ اردیبهشت ٨٩ بازداشت شده بود، اما دوم خرداد ٨٩ از زندان آزاد شد.

طلایی چندی پیش در نامه ای سرگشاده‌ خطاب به عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران از او در خواست کرد هر چه زودتر تکلیف وی را مشخص کنند تا او هنگام تولد اولین فرزندش در کنار همسر و فرزندش باشد .

وی در این نامه اعلام کرده که بازپرس بازپرس شعبه دوم بازپرسی امنیت (مستقر در زندان اوین)، مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال وثیقه جهت تبدیل قرار بازداشت موقت تعیین کرده که با وجود تأمین آن آزاد نشده است.

عضو کمیته حقوقی ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی از دادستان تهران خواسته تا نسبت به تعیین تکلیف نهایی پرونده و آزادی‌اش اقدام کند.

هم چنین فردون صیدی راد نیز که این مدت را تحت بازجویی و در بند دو الف زندان اوین که متعلق به سپاه پاسداران است نگهداری می شد سرانجام به بند ۳۵۰ منتقل و به زودی در دادگاه انقلاب محاکمه می شود.

وی در این روز به همراه مهسا امرآبادی بازداشت و به بند دو الف سپاه پاسداران در زندان اوین منتقل شد. صیدی راد از اعضای ستاد مهدی کروبی در اراک بوده است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید