خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۹, 23rd of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۱۲/۱۷ ساعت ۹:۳۱:۵۵

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ علی عجمی ممنوع الملاقات و ممنوع التلفن است

هرانا؛ علی عجمی ممنوع الملاقات و ممنوع التلفن است

خبرگزاری هرانا – علی عجمی، زندانی سیاسی محبوس در زندان رجایی شهر کرج، مدت هاست که از ملاقات و حتی تماس تلفنی با خانوادهٔ خود محروم است و عملا ممنوع الملاقات و ممنوع التلفن می باشد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، علی عجمی، دانشجوی دانشگاه تهران که از آذرماه سال جاری به زندان رجایی شهر کرج تبعید شده است، از برقرای هرگونه تماس با خانوادهٔ خود محروم مانده و بر همین اساس ایشان نیز در بی‌خبری مطلق به سر می‌برند.

خانوادهٔ علی عجمی که در سبزوار زندگی می‌کنند به علت مسافت زیاد قادر به سفر به کرج و ملاقات با فرزند خود نیستند.

از سویی با توجه به قطعی تلفن بند ۴، سالن ۱۲ که زندانیان سیاسی زندان رجایی شهر کرج در آنجا نگهداری می‌شوند، وی هفته هاست که موفق به برقراری تماس با خانواده‌اش نشده است؛ این در حالیست که پیش‌تر که آقای عجمی در زندان اوین و بند ۳۵۰ محبوس بود، علیرغم قطعی تلفن آن بند، مسئولان با توجه به شرایط خاص لااقل هفته‌ای یکبار به وی اجازهٔ برقراری تماس با خانواده‌اش می‌دادند.

شایان ذکر است که علی عجمی، دانشجوی ترم آخر رشتهٔ حقوق دانشگاه تهران، بیست و یکم بهمن ماه سال ۸۸ در سبزوار بازداشت شد و از آن زمان تاکنون بدون حتی یک روز مرخصی در زندان به سر می‌برد. این فعال دانشجویی طیف چپ از سوی قاضی صلواتی به تحمل ۴ سال حبس تعزیری محکوم شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید