خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۹, 17th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۱/۱۲ ساعت ۱۱:۳۵:۴۲

    خانه  > زندانیان  >  منصور اسانلو همچنان تحت فشارهای روحی و جسمی

منصور اسانلو همچنان تحت فشارهای روحی و جسمی

خبرگزاری هرانا – منصور اسانلو، رییس هیات مدیره سندیکای شرکت اتوبوسرانی تهران و حومه  که بیش از سه سال است در زندان به سر می برد،از سوی مسولان زندان گوهردشت کرج تحت فشار روحی و جسمی قرار دارد.

به گزارش فعالین حقوق بشر و دموکراسی،از چند روز گذشته این فعال حقوق بشر  ناراحتیهای جسمی اش  شدت بخشیده است و در شرایط بسیار بد جسمی بسر می برد. ولی تاکنون برای درمان او هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

همچنین اسانلو از ناراحتی قلبی و کمردرد رنج می برد.از طرفی دیگر تا به حال پزشک قانونی بیش از ۳ بار تایید کتبی و تاکید کرده است که او قادر به تحمل حبس نیست و باید آزاد شود اما  بازجوی وزارت اطلاعات از آزادی و دادن  استعلاجی به وی خوداری کرده است.

بر اساس این گزارش، رئیس هیئت مدیره سندیکای اتوبوس رانی تهران و حومه همچنان در میان زندانیان عادی و خطرناک قرار دارد و تحت فشارها و تهدیدات قرار دارد و در بندی موسوم به نام “متادون” نگهداری می شود..

این مسئله باعث شده است که جان او را در معرض خطر جدی قرار دهدبه طوری که توسط زندانیان  چند باربا چاقو به وی حمله ورشدند که با هوشیاری او و با حمایت به موقع زندانیان سیاسی این حملات ناکام ماند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید