خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ بی خبری از محل نگهداری احمد میری، عضو جانباز جبهه مشارکت

هرانا؛ بی خبری از محل نگهداری احمد میری، عضو جانباز جبهه مشارکت

خبرگزاری هرانا – با وجود گذشت ۷۲ ساعت از بازداشت، سید احمد میری قائم مقام جبهه مشارکت مازندران و استاد دانشگاه، هیچ اطلاعی از وضعیت و محل نگهداری وی در دسترس نیست و پیگیری های خانواده این جانباز برای کسب اطلاع درباره این موضوع بی نتیجه مانده است.

به گزارش هرانا، این عضو جانباز جبهه مشارکت روز گذشته در تماس تلفنی کوتاهی با خانواده اش وضعیت جسمی خود را خوب توصیف کرده و گفته است: نمی تواند از محل نگهداری خود حرفی بزند.همسر میری نیز برای پیگیری وضعیت این جانباز دفاع مقدس و فرماندار نمونه استان مازندران در سال ۱۳۸۳ در دوران اصلاحات به دادگستری شهرستان بابل مراجعه کرده که با بی توجهی و عدم پاسخ گویی روشن مسئولان دادگستری بابل مواجه شده است.

براساس این گزارش،میری ظهر روز یک شنبه ۸ فروردین در مراجعه به اداره اطلاعات بابل بازداشت شد و احتمال می رود که پس از بازداشت، به اداره اطلاعات ساری منتقل شده باشد.

لازم به یادآوری است  که  از یک ماه پیش فشار بر فعالان سیاسی و دانشجویی بابل با بازداشت و زندانی کردن دو فعال سیاسی و ۳ دانشجو شدت گرفته است.

پیش از این نیز در تاریخ ۲۲ اسفند آقایان سروش و شهیری دو فعال برجسته ی اصلاح طلب بازداشت شده بودند. همچنین برخی از گزارشات از برخورد بسیار بد و زننده ی قاضی اکبرزاده معاون دادستان بابل با این دو زندانی خبر می دهند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید