خانه  > اعدام  >  رهایی سه زندانی از اعدام در شهرهای مختلف

رهایی سه زندانی از اعدام در شهرهای مختلف

خبرگزاری هرانا – سه زندانی در تنکابن، باوی و رشت که پیشتر در پرونده های جداگانه از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بودند، در پی کسب رضایت اولیای دم از چوبه دار رهایی یافتند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، رئیس توسعه حل اختلاف خوزستان گفت که یک زندانی محکوم به اعدام از چوبه دار رهایی یافت.

عبدالحمید امانت بهبهانی در این خصوص گفت: این زندانی هفت سال پیش در یک نزاع در شهرستان باوی از بابت اتهام قتل بازداشت و به اعدام محکوم شد.

وی در ادامه افزود: با تلاش اعضای شورای حل اختلاف و ستاد صبر شهرستان باوی این زندانی پس از هفت سال حبس در پی کسب رضایت اولیای دم از مجازات اعدام رهایی یافته و به آغوش گرم خانواده خود بازگشت.

رهایی یک زندانی از اعدام در رشت

به گزارش ایلنا، یک زندانی در رشت از مجازات اعدام رهایی یافت.

رئیس کل دادگستری استان گیلان در این خصوص اعلام کرد: یک زندانی در رشت که پیشتر از بابت اتهام قتل بازداشت و به اعدام محکوم شده بود، با تلاش شورای حل اختلاف و صلح‌ یاران در پی برگزاری چندین جلسه صلح و سازش، اولیای دم پس از پانزده سال از حق خود منصرف شده و این زندانی به زندگی بازگشت.

بخشش یک زندانی در تنکابن

به گزارش تابناک، یک زندانی در شهرستان تنکابن از مجازات اعدام نجات یافت.

بر اساس این گزارش، یک زندانی بیست و دو ساله در زندان تنکابن که از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بود، با تلاش ٰاعضای شورای حل اختلاف زندان تنکابن پس از سه سال حبس در پی کسب رضایت اولیای دم از مجازات اعدام رهایی یافته و به آغوش گرم خانواده خود بازگشت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید