خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها  >  عدم نظارت بر اجرای حفاظ استاندارد؛ غرق شدن یک شهروند در استخر کشاورزی

عدم نظارت بر اجرای حفاظ استاندارد؛ غرق شدن یک شهروند در استخر کشاورزی

خبرگزاری هرانا – در پی عدم نظارت بر وجود حفاظ استاندارد، یک شهروند تبعه افغانستان در استخر کشاورزی در شهرستان انار جان خود را از دست داد. بی توجهی مسئولان شهری در نظارت بر اجرای حفاظ استاندارد و عدم نصب علائم هشدار در کانال‌های آب و استخرهای کشاورزی پیش از این نیز بارها باعث بروز حوادث اینچنینی شده است.

به گزارش خبر گزاری هرانا به نقل از ایرنا، روز شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۱، یک شهروند تبعه افغانستان در شهرستان انار به سبب شنا در یک استخر کشاورزی غرق شده و جان باخت.

رییس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در این خصوص گفت: ساعت ۲۱ دیشب ماموریت غرق شدگی جوانی در استخر آب کشاورزی واقع در روستای حجت آباد شهرستان انار به مرکز ارتباط عملیات اورژانس رفسنجان اعلام شد.

محمدرضا حسینی زینلی افزود: یک دستگاه آمبولانس از پایگاه تقی آباد اورژانس رفسنجان با فوریت به محل حادثه اعزام شد اما باوجود تلاش تکنسین های اورژانس در احیای مصدوم، جوان ۲۲ ساله تبعه افغانستان به علت غرق شدگی جان خود را از دست داده بود.

عدم نظارت دقیق مسئولان شهری بر اجرای حفاظ ایمن و استاندارد در حوضچه های آب کشاورزی و کانال های آب پیش از این نیز باعث بروز حوادث اینچنینی بوده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید