خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها  >  با انگیزه ناموسی؛ قتل یک مرد در مشهد

با انگیزه ناموسی؛ قتل یک مرد در مشهد

خبرگزاری هرانا – روز شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، مردی که متهم است با انگیزه ناموسی مرد دیگری را در مشهد به قتل رسانده، بازداشت شد. متهم به قتل علت این اقدام را ایجاد مزاحمت توسط مقتول برای دختر خود عنوان کرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، روز شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱، مردی در مشهد که متهم است با انگیزه ناموسی مرد دیگری را به قتل رسانده، بازداشت شد.

بر اساس این گزارش، این حادثه نیمه شب چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه در بولوار رسالت مشهد رخ داد. مرد ۳۹ ساله ای از خانه بیرون آمد و جوان موتورسواری را دید که در محله معروف به خیابان چهارده معصوم تردد می کند. او به بهانه دادن تذکر به جوان موتورسوار نزدیک شد که ناگهان درگیری بین آن ها با برداشتن سوئیچ خودرو توسط مرد جوان، شدت گرفت. در همین حال موتورسوار ۲۳ ساله با ضربه چاقوی مرد ۳۹ ساله مجروح شد و در بیمارستان جان خود را از دست داد. این متهم نهایتا با دستور قاضی دکتر صادق صفری دستگیر شد.

متهم طی اعترافات خود گفت: “او (مقتول) همواره برای دخترم ایجاد مزاحمت می کرد ابتدا با خودم می اندیشیدم که خواستگار دخترم است اما بعد فهمیدم که فقط قصد مزاحمت دارد به همین دلیل آن شب خواستم به او تذکر بدهم که با هم درگیر شدیم در این میان پسر ۱۲ ساله ام چاقویی را به دستم داد که با آن ضربه ای به جوان موتورسوار زدم”.

تحقیقات و بازجویی های بیشتر در این باره با حضور قاضی ویژه قتل عمد در پلیس آگاهی خراسان رضوی ادامه دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید