خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  دستکم ۷ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۷ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – روز گذشته و امروز سه شنبه ۲۵ آذر، جمعی از خانواده‌های کشته‌شدگان حادثه هواپیمای اوکراینی در دادسرای نظامی، خانواده‌های جان‌باختگان حادثه کلینیک سینا اطهر در محل این حادثه، گروهی از صاحبان مشاغل وابسته به تالارهای پذیرایی تهران در برابر اتاق اصناف این شهر، بیش از ۱۰۰ نفر از کارکنان بخش خصوصی مخابرات آذربایجان‌شرقی در محوطه محل کار خود، شماری از جوانان جویای کار ساکن روستای قلعه چنعان از توابع شهر کوت عبدالله در مقابل درب ورودی شرکت فولاد خوزستان، اهالی شهرک اندیشه قزوین مقابل دادگستری این شهر و گروهی از کارکنان خدمات و سرایداری آموزش و پرورش مقابل مجلس در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز دوشنبه ۲۴ آذرماه ۱۳۹۹، در آستانه سالروز ساقط کردن هواپیمای اوکراینی و جان باختن ۱۷۶ سرنشین آن با موشک‌های سپاه، جمعی از خانواده‌های کشته‌شدگان در اعتراض به عدم رسیدگی به خواسته هایشان و همچنین پاسخگو نبودن عاملین دست به تجمع زده و در دادسرای نظامی حاضر شدند.

تجمع خانواده‌های جان‌باختگان حادثه کلینیک سینا اطهر

به گزارش جوان آنلاین، امروز سه‌شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹، خانواده‌های جان‌باختگان حادثه کلینیک سینا اطهر با تجمع در محل این حادثه، پیگیری هرچه سریعتر علل حادثه و برخورد با مقصران آن را مطالبه کردند.

حادثه دردناک انفجار و آتش سوزی کلینیک سینا اطهر در روز سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ منجر به مرگ ۱۹ نفر و زخمی شدن ۱۱ تن دیگر شد که با وجود دستور مقام معظم رهبری برای پیگیری حادثه و با گذشت ۶ ماه همچنان تکلیف آن روشن نشده است.

تجمع صاحبان مشاغل وابسته به تالارهای پذیرایی در تهران

به گزارش رکنا، امروز سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹، گروهی از صاحبان مشاغل وابسته به تالارهای پذیرایی در تهران در برابر اتاق اصناف دست به تجمع زدند.

خسرو ابراهیمی‌نیا، رئیس اتحادیه تالارداران پذیرایی، اظهار داشت: “در این تجمع صاحبان شغل‌هایی بودند که وابسته به تالارهای پذیرایی بودند و به علت تعطیلی تالارهای پذیرایی بیکار شده‌اند، مثل فروشندگان لباس عروس یا عکاس‌ها”.

وی در مورد خواسته‌های تجمع‌کنندگان گفت:‌ “اعتراض‌کنندگان ادعا دارند دفاتر اسناد رسمی؛ همه سفره‌ی عقد گذاشته‌اند، مراسم برگزار می‌کنند و حتی شام می‌دهند‌ اما تالارهای پذیرایی که متخصص برگزاری مراسم هستند و می‌توانند پروتکل‌ها را رعایت کنند، تعطیل شده‌اند”.

راهیمی‌نیا متذکر شد: “تقریبا ۹ ماه است که تالارها تعطیل شده و زندگی کسانی که شغل‌شان به آن وابسته‌ است، تحت تاثیر قرار گرفته است”.

تجمع جوانان جویای کار روستای قلعه چنعان

به گزارش عصر ماخوزستان، روز دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹، شماری از جوانان جویای کار ساکن روستای قلعه چنعان از توابع شهر کوت عبدالله در مقابل درب ورودی شرکت فولاد خوزستان تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، شهروندان معترض در این تجمع خواهان بکارگیری نیروی بومی و اجتناب از استخدام نیروی کار غیربومی شدند.

تجمع کارکنان خدمات و سرایداری آموزش و پرورش

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹، گروهی از کارکنان خدمات و سرایداری آموزش و پرورش مقابل مجلس دست به تجمع زدند.

بر اساس این گزارش، این شهروندان در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان دست به تجمع زدند.

تجمع کارکنان شرکتی مخابرات آذربایجان‌شرقی

به گزارش تبریز بیدار، امروز سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹، بیش از ۱۰۰ نفر از کارکنان بخش خصوصی مخابرات آذربایجان‌شرقی دست به تجمع زدند.

بر اساس این گزارش، تجمع این کارکنان شرکتی مخابرات آذربایجان‌شرقی به دلیل عدم تمدید قراردادشان صورت گرفته است.

تجمع اهالی شهرک اندیشه قزوین

به گزارش صبح قزوین، اهالی شهرک اندیشه قزوین مقابل دادگستری این شهر تجمع کردند.

بر اساس این گزارش این شهروندان در اعتراض به مشکلات واگذاری اراضی هایشان دست به تجمع ردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید