خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > بهداشت و محیط زیست  >  مجروح شدن یک محیط بان در درگیری با شکارچی غیرمجاز

مجروح شدن یک محیط بان در درگیری با شکارچی غیرمجاز

خبرگزاری هرانا – امروز چهارشنبه ۱۹ شهریورماه، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران از مجروح شدن یک محیط بان در شهرستان شمیرانات در درگیری با شکارچی غیرمجاز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از اعتمادآنلاین، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: صبح امروز چهارشنبه ۱۹ شهریور ۹۹، محیط بان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شمیرانات در درگیری با شکارچی غیرمجاز مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

سعید محمودی در تشریح این خبر اظهارکرد: ساعت ۷ صبح امروز یک متخلف شکار و صید در منطقه راحت آباد شهرستان شمیرانات با محیط بانان درگیر و با مجروح کردن یکی از محیط بانان از منطقه متواری شد.

وی با بیان اینکه این محیط بان در ارتفاعات منطقه از ناحیه پا و شکم مجروح شده است، گفت: بلافاصله هماهنگی های لازم با اورژانس و هلال احمر برای انتقال این محیط بان از ارتفاعات منطقه انجام شد و به یکی از بیمارستان های استان تهران انتقال یافت.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، محمودی با اشاره به اینکه متخلف هنگام متواری شدن اسلحه خود را رها کرده و پا به فرار گذاشته است، گفت: هماهنگی های لازم برای دستگیری این ضارب متواری انجام شده است و اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید