خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات وحید هروآبادی برگزار شد

جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات وحید هروآبادی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز یکشنبه ۲۶ مردادماه، جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات وحید هروآبادی در دادگاه ویژه روحانیت برگزار شد. وی پیشتر در تیرماه سال جاری از صدور کیفر خواست و ارجاع پرونده خود به شعبه دوم دادگاه ویژه روحانیت خبر داده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از انصاف نیوز، امروز یکشنبه ۲۶ مردادماه ۱۳۹۹، جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات وحید هروآبادی در دادگاه ویژه روحانیت برگزار شد.

اتهامات مطروحه علیه وی طی این جلسه “توهین به قاسم سلیمانی”، “توهین به صادق لاریجانی” و “فعالیت تبلیغی علیه نظام” عنوان شده است.

وحید هروآبادی در تیرماه سال جاری طی یادداشتی در صفحه شخصی‌اش از صدور کیفر خواست و ارجاع پرونده خود به شعبه دوم دادگاه ویژه روحانیت خبر داده و نوشته بود: “از شعبه دوم دادگاه ویژه روحانیت با من تماس گرفتند و گفتند که بازپرس دادگاه، کیفر خواست با چهار اتهام شامل «تبلیغ علیه نظام»، «تشویش اذهان عمومی»، «توهین به صادق لاریجانی» و “عدم رعایت شئونات روحانیت به دلیل دست فروشی” علیه من صادر کرده است”.

هروآبادی پیش از این اعلام کرده بود به دلیل حمایت از احمدی‌نژاد از کار خود در دانشگاه تهران اخراج شده و در اعتراض به این اقدام و همچنین برای تامین هزینه زندگی خود مدتی دستفروش بوده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید