خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  ضرب و شتم منشی و پزشک توسط همراهان بیمار در یاسوج

ضرب و شتم منشی و پزشک توسط همراهان بیمار در یاسوج

خبرگزاری هرانا – معاون سازمان نظام پزشکی شهرستان‌های بویراحمد و دنا، از ضرب و شتم پزشک و منشی یک مطب چشم پزشکی در یاسوج توسط همراهان بیمار خبر داد. به گفته وی در پی این درگیری دست این پزشک شکسته و از ناحیه سر نیز دچار جراحت شده است و تا مدت‌ها نمی تواند عمل جراحی انجام دهد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مدآرا، رقیه پناهی، معاون سازمان نظام پزشکی شهرستان‌های بویراحمد و دنا، از ضرب و شتم پزشک و منشی یک مطب چشم پزشکی در یاسوج توسط همراهان بیمار خبر داد.

وی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: “یک بیمار خانم به مطب دکتر ملک حسینی متخصص چشم مراجعه کرد. با توجه به اینکه عکس دفترچه با چهره بیمار مطابقت نداشت منشی دکتر جهت تطبیق از بیمار درخواست کارت شناسایی دیگری کرد که خانم بیمار شروع به فحاشی و توهین به منشی کرده و مطب را ترک کرد”.

وی افزود: “پس از دقایقی بیمار با چند نفر به مطب برگشت که همراهان بیمار اقدام به ضرب و شتم منشی دکتر کردند. در حالی که همراهان بیمار در حال کتک زدن منشی بودند دکتر از اتاقش بیرون آمد. همراهان بیمار یکی از صندلی‌های موجود در بیمارستان را به قصد ضربه به منشی بلند کردند که دکتر مانع آنها شد. در این درگیری دست دکتر شکست و از ناحیه سر نیز دچار جراحت شد.”

پناهی تصریح کرد: “دست دکتر ملک حسینی در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج تحت عمل جراحی قرار گرفت و متاسفانه با این وضع وی تا مدت‌ها نمی تواند عمل جراحی انجام دهد”.

پناهی با بیان اینکه این اولین مورد ضرب و شتم پزشکان استان نیست، تاکید کرد: “چند وقت پیش عده ای یک پزشک متخصص دیگر را در خیابان مورد ضرب و شتم قرار دادند و در صورتی که این روند متوقف نشود ضرر این مساله متوجه مردم استان خواهد شد. حتی پزشکان بومی نیز هم در استان نخواهند ماند. از مسئولان و متولیان استانی و دستگاه قضایی انتظار داریم که این مساله را پیگیری و طبق قانون با عاملان ضرب و شتم این پزشک برخورد جدی داشته باشند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید