خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵, 20th of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ ساعت ۱۱:۵۳:۲۹

    خانه  > سایر گروهها  >  قتل عام ناموسی یک خانواده در خرم آباد

قتل عام ناموسی یک خانواده در خرم آباد

خبرگزاری هرانا ـ یک مرد در خرم آباد وقتی متوجه «رابطه نامشروع» برادرزاده اش شد در اقدامی هولناک دست به قتل عام خانواده برادرش زد. دادستان لرستان از دستگیری این متهم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، سعید رازانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستان در این باره اظهار کرد: “روز حوالی ظهر گزارشی مبنی بر درگیری فامیلی در یکی از روستاهای اطراف خرم آباد که در اثر آن ۴ نفر به قتل رسیدند، به دادستانی واصل شد”.

وی گفت: “بلافاصله پس از وصول گزارش به همراه بازپرس ویژه قتل و تیم کارشناسی به میان گلال (روستای محل حادثه) که در فاصله ۷ کیلومتری از شهرستان خرم آباد است اعزام شده و پس از بازدید از محل مشخص شد که فرد قاتل پس از درگیری با اعضای یک خانواده، در نهایت سه فرد بزرگسال و یک کودک ۸ ساله را با اسلحه کلاشینکف به قتل رسانده است”.

این مقام قضایی اظهار کرد: “در همان تحقیقات مقدماتی مشخص شد که قاتل با مقتولان نسبت خویشاوندی داشته و انگیزه اصلی قتل نیز رابطه نامشروع بوده است”.

رازانی ادامه داد: “با وجود تیم متخصص انتظامی و قضایی در کمتر از ۸ ساعت فرد قاتل که پس از جنایت به کوه‌های اطراف فرار کرده بود دستگیر شد”.

رازانی در پایان با بیان اینکه همدست قاتل که پسر او هست در حال حاضر فراری است، گفت: “قصد و اراده دستگاه قضا در این پرونده همچون گذشته رسیدگی قاطع و سریع است و از هموطنان تقاضا می شود که به شایعات توجه نکرده و فقط اخبار را از طریق مراجع معتبر دریافت کنند”.

متهم به قتل ناموسی در اعترافاتش ادعا کرده “یکی از اعضای خانواده برادرم در سناریوی سیاهی اقدام به رابطه نامشروع با یکی از اعضای خانواده ام کرده و زمانیکه متوجه این ماجرا شدم تصمیم به قتل گرفتم و این جنایت زمانی رخ داد که راز این رابطه نامشروع بین اعضای خانواده پخش شده بود.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید