خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  یک زندانی در گرگان بزودی اعدام می شود

یک زندانی در گرگان بزودی اعدام می شود

خبرگزاری هرانا – استیذان حکم اعدام یک زندانی در گرگان، مرکز استان گلستان به تازگی به واحد اجرای احکام زندان این شهر ابلاغ شده است. رئیس کل دادگستری استان خبر از اجرای قریب الوقوع حکم اعدام این زندانی متهم به قتل داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان گفت: “قاتل پرونده معروف به چهارراه تابلو گرگان که سه سال پیش همسر سابقش را با ضربات چاقو از پای در آورد در یک قدمی قصاص قرار گرفت”.

وی با بیان این که این فرد با کمک مردم دستگیر و به پلیس تحویل داده شد، افزود: “پس از تحقیقات و اقرار متهم، حکم قصاص صادر و پس از تایید در دیوان عالی کشور برای اجازه اجرای حکم (استیذان) به دفتر رئیس قوه قضاییه ارسال شد”.

به گفته‌ هاشمیان، استیذان حکم این فرد به تازگی به استان ابلاغ و پرونده برای اجرای حکم قصاص به واحد اجرای احکام گرگان فرستاده شد.

این مقام ارشد قضایی استان گلستان با بیان این که قصاص این فرد با درخواست خانواده مقتول اجرا خواهد شد، ادامه داد: “قتل موسوم به چهارراه تابلو و انتشار عکس‌ها و فیلم‌های لحظه‌ مرگ خانم جوان در سال ۹۳، احساسات عمومی را جریحه دار کرده بود”.

گفتنی است قتل خیابان ولیعصر گرگان در صبح روز چهارشنبه ۱۹ آذر ماه سال ۹۳ در محدوده چهار راه تابلو روی داد که در همان روز با دستور دادستان مرکز استان گلستان رسیدگی و خارج از نوبت آن در دستور کار رسیدگی پرونده های قضایی قرار گرفت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید