خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان  >  پرونده متهم دو تابعیتی تیم مذاکره کننده هسته‌ای؛ دری اصفهانی به قید وثیقه آزاد شد

پرونده متهم دو تابعیتی تیم مذاکره کننده هسته‌ای؛ دری اصفهانی به قید وثیقه آزاد شد

خبرگزاری هرانا – مسئول اموربانکی برجام که پیش از این اخبار پراکنده به نقل از دادستان تهران حاکی از ارتباط وی با سرویس جاسوسی انگلیس بود در حالی امروز تاکید کرد “تمام مطالبی که در سایت‌ها و رسانه‌ها منتشر شده کذب محض است” که مشخص شده وی پس از طی مراحل قانونی فعلا به قید وثیقه آزاد شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از نسیم آنلاین، روز گذشته برخی از منابع خبری از بازداشت “عبدالرسول دری اصفهانی” عضو دوتابعیتی تیم مذاکره کننده هسته‌ای که مسئول امور بانکی این مذاکرات بوده، به جرم فروش اطلاعات اقتصادی کشور به بیگانگان خبر دادند.

با این حال دری اصفهانی امروز در گفتگو با پایگاه خبری بانک مردم با مضحک خواندن اخبار حاشیه‌ای علیه خود گفت: من که دارم با شما صحبت می‌کنم در بانک مرکزی هستم و بازداشت نشدم.

مسئول اموربانکی برجام که پیش از این اخبار پراکنده به نقل از دادستان تهران حاکی از ارتباط وی با سرویس جاسوسی انگلیس بود در حالی امروز تاکید کرد “تمام مطالبی که در سایت‌ها و رسانه‌ها منتشر شده کذب محض است” که پیگیری‌های خبرنگار «نسیم آنلاین»، نشان می‌دهد وی پس از طی مراحل قانونی فعلا به قید وثیقه آزاد شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید