خبرگزاری هرانا

    خانه  > کودکان  >  سرنوشت لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در ابهام

سرنوشت لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در ابهام

خبرگزاری هرانا ـ عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت از آنجایی که دوره جدیدی از مجلس شروع به کار کرده است، باید لوایح از جمله لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان دوباره از طرف دولت به مجلس ارسال شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، ابوالفضل ابوترابی درباره آخرین وضعیت لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در مجلس با بیان اینکه امیدواریم این لایحه مجددا توسط دولت به مجلس ارائه شود، گفت: “از آنجایی که مجلس تغییر کرده و دوره جدیدی از مجلس شروع به کار کرده است؛ باید لوایح دوباره از طرف دولت به مجلس ارسال شود”.

وی ادامه داد: “اگر دولت این لایحه را دوباره به مجلس ارسال نکند؛ موضوع را به صورت طرح در مجلس مطرح می‌کنم، هرچند که طرح بار مالی دارد و امکانی برای آن نیست”.

ابوترابی با تاکید براینکه تمامی اقدامات لازم برای بررسی این لایحه را در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس انجام دادیم و یکسال هم در نوبت طرح در صحن علنی مجلس بود، افزود: “به دلیل پایان مجلس نهم، وقتی برای تصویب نهایی لایحه نماند، اما در صورتی که دولت مجددا  این لایحه را ارائه دهد، ابتدا به کمیسیون قضایی آمده و از آنجا که همه کارهای آن انجام شده است؛ سریعا به صحن علنی می‌رود”.

عضو کمیسیون قضایی مجلس اظهار کرد: “بعد از بازدید از حوزه انتخابیه‌ام حتما صحبتی با معاونت پارلمانی رئیس‌جمهور در این خصوص خواهم داشت”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید