خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > فرهنگی  >  برای سومین بار از برگزاری مراسم یادبود ططری جلوگیری شد

برای سومین بار از برگزاری مراسم یادبود ططری جلوگیری شد

خبرگزاری هرانا – در پی اعلام رسمی برگزاری مراسم یادبود برای مرحوم اسماعیل ططری، نماینده سابق مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی مراسم بزرگداشت این عضو حزب اعتماد ملی  دوباره با دخالت نیروهای امنیتی لغو شد.

به گزارش  سحام نیوز، امروز سه شنبه قرار بود مراسم یادبودی از سوی خانواده مرحوم ططری در مسجد امیرالمومنین واقع در بلوار مرزداران  منعقد شود که   این مراسم نیز همچون مراسم های قبلی با ممانعت نیروهای امنیتی روبرو شد.

براساس این گزارشف در پی این فشارها و علی رغم اعلام لغو مجدد این مراسم از سوی خانواده مرحوم ططری؛ عصر امروز تعدادی کثیری از نیروهای امنیتی با حضور در اطراف مسجدعلی الخصوص درورودی آن اقدام به فیلم برداری از مردم و عابرین پیاده کردند که این رفتار باعث تعجب مردم و ساکنین آن منطقه شده بود.

در حالی‌که بنابود عصر امروز مراسم یادبود اسماعیل ططری در تهران برگزار شود این مراسم لغو شد.

همچنین در این باره سایت «پارلمان‌نیوز» نوشت: افرادی که قصد شرکت در مراسم یادبود مرحوم اسماعیل ططری نماینده دو دوره مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی را داشتند عصر امروز هنگام مراجعه به مسجد امیرالمومنین(ع) با عذرخواهی خانواده وی و اطلاع از لغو این مراسم روبرو شدند.

برخی از مسئولان با برگزاری مراسم ططری که علی‌رغم حمایت از مهدی کروبی یک اصولگرا به شمار می‌رفت مخالفت کرده‌اند.

جالب آنکه خبر درگذشت و مراسم یادبود او در کرمانشاه با پوشش خبری مناسب شبکه‌های مختلف صدا و سیما همراه بود اما با برگزاری مراسم بزرگداشت این نماینده سابق مجلس مخالفت شد.

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید