خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  کارمندان میراث فرهنگی در فرودگاه مهرآباد مجددا دست به اعتراض زدند

کارمندان میراث فرهنگی در فرودگاه مهرآباد مجددا دست به اعتراض زدند

خبرگزاری هرانا – کارمندان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، در فرودگاه مهرآباد هنگام انتقال دست به اعتراض زدند.

به گزارش صراط، صبح روز یکشنبه کارمندان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری که مجبور به ترک شهر خود و انتقال به استانی دیگر شده اند، مجددا دست به اعتراض زدند.

بسیاری از این مسافرین که با لباس‌های نسبتا رسمی در فرودگاه حضور یافته بودند نسبت به انتقال خود به استانی دیگر به شدت ناراضی بودند. در این میان خانمی میانسال با صدای بلند ضمن بیان اینکه همسرش با ادامه کار وی در استانی دیگر مخالف است و او مجبور است از کار خود استعفا دهد، مسئولان را مورد خطاب قرار داد.

اعتراض کارمندان این سازمان که انتقال آنان به استان‌های دیگر زندگی روزمره آنها را با مشکل مواجه کرده است، باعث اعتراض عده‌ای به دولت شده است.

سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به عنوان اولین دستگاه دولتی تصمیم به خروج از تهران گرفته که این تصمیم با نارضایتی شدید کارمندانش مواجه است.

پیش از این برخی از کارمندان این سازمان در اعتراض به تصمیم ناگهانی انتقال از تهران مقابل مجلس شورای اسلامی، تجمع کرده بودند.

پس از این تجمع بقائی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در واکنش به اعتراض این کارمندان گفت: هر کس دوست دارد بیاید و هر کس دوست ندارد نه.

این تصمیم سازمان میراث فرهنگی بسیاری از کارمندان به ویژه بانوان را مجبور به استعفا و رها کردن فعالیت اجتماعی شان کرده است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید