خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان  >  احمدی‌مقدم: خطر مسافران بی‌حجاب از مواد مخدر هم بیشتر ‌است

احمدی‌مقدم: خطر مسافران بی‌حجاب از مواد مخدر هم بیشتر ‌است

خبرگزاری هرانا – فرمانده نیروی انتظامی گفت: نباید اجازه داد در جامعه‌ای به بهانه کار فرهنگی، مبارزه با فساد و فحشا تعطیل شود.

به گزارش آینده، سردار اسماعیل احمدی مقدم در مراسم تودیع فرمانده پیشین و معارفه فرمانده جدید انتظامی استان اردبیل با اشاره به این‌که صرفا نباید معتادان را نصیحت کنیم، اظهارکرد: طبق قانون باید با آنها برخورد کرد در غیر این صورت جامعه دوام خود را از دست می‌دهد.

وی با بیان این‌که وظیفه نیروی انتظامی این است که محیط جدید تهدیدات را به خوبی شناسایی کند، افزود: صرفا با شمشیر به نبرد

با موشک نمی‌توانیم برویم. شمشیر این میدان فرهنگی از جنس دیگری است و لازم است که روش‌ها و تاکتیک‌ها را شناسایی و خنثی کنیم.احمدی‌مقدم افزود: باید ما در فضای مجازی حضور داشته باشیم. امروز جرایم علنی تبدیل به جرایم مجازی به صورت انبوه هم می‌شود و اگر خود را مجهز نکنیم آسیب‌های جدی بر ما تحمیل می‌شود.

وی افزود: تلاش نیروی انتظامی این است که بیشتر کار کنیم و کشور را در مسیر رشد اقتصادی سوق دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان این‌که در استان اردبیل بی‌حجابی مشاهده نمی‌شود، افزود: امروز ورود سیل مسافران بی‌حجاب به این استان خطرش از مواد مخدر هم بیشتر ‌است.

احمدی‌مقدم گفت: ما دنبال نوسازی برنامه‌ها هستیم و از این مسیر هیچ تلاش و کوششی را دریغ نمی‌کنیم.

وی افزود: تلاش‌مان در انتصابات این است که در هر انتصابی گامی به جلو برویم

حتی ما به حفظ وضع موجود هم قانع نیستیم که فرمانده‌ای برود و فرمانده دیگر به روی کار بیاید و نتواند برنامه‌اش را بیشتر به جلو ببرد. ما در نیروی انتظامی میثاق نامه‌ای درست کرده‌ایم که بر اساس همین میثاق نامه فرماندهان را انتخاب می‌کنیم.

وی با بیان این‌که امروز با این معیارها فرماندهان را انتخاب می‌کنیم، افزود: آمدن هر فرد جدیدی به این سمت، خلاقیت‌ها و طرح‌های جدیدی را نیز به میدان می‌آورد.

فرمانده نیروی انتظامی به تهاجم فرهنگی و رسانه‌ای دشمن اشاره کرد و افزود: اگر قرار است جبهه حق پیروز میدان شود، نباید از این گونه جنجال‌ها ترسید بلکه به جرات می‌توانیم بگوییم که ما قادر به دفاع از کیان مملکت خود هستیم.

احمدی‌مقدم با بیان این‌که دشمن سعی می‌کند مواد مخدر را در نزدیکی مرز ما تولید کند افزود: ضروری است با آگاهی و هوشیاری بیشتر توطئه‌های دشمنان را خنثی کنیم و نگذاریم که وارد عمل شوند.

 

 

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید