خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  وزیر آموزش‌و ‌پرورش: سیایت نظام با نهادینه شدن تفکر بسیجی در میان دبستانی‌ها ترویج می‌شود

وزیر آموزش‌و ‌پرورش: سیایت نظام با نهادینه شدن تفکر بسیجی در میان دبستانی‌ها ترویج می‌شود

خبرگزاری هرانا – وزیر آموزش‌و پرورش با دعوت از بسیجیان به انجام امور فرهنگی در آموزش و پرورش، گفت: ترویج فرهنگ همکاری بسیج و آموزش و پرورش می‌تواند از بسیاری انحرافات اجتماعی که میلیاردها تومان هزینه در بردارد، جلوگیری کند.

حمیدرضا حاجی‌بابایی در اولین همایش آموزشی سرمربیان درس آمادگی دفاعی که با یاد و نام معلم شهید غلامعلی پیچک در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، اعلام‌کرد: دراین‌دوره ۱۰ هزار مربی درس‌آمادگی‌دفاعی‌برای‌ارتقاء‌بخشی به کیفیت‌آموزشی این‌درس‌تربیت‌‌خواهندشد.  وزیر آموزش و پرورش گفت: امروز هیچ مکانی بهتر از آموزش و پرورش برای انجام امور فرهنگی وجود ندارد و سازمان بسیج مستضعفین اهمیت این موضوع را به خوبی درک کرده است. 

وی با تاکید بر تعلق آموزش و پرورش به حاکمیت گفت: تفکری که در میان دانش‌آموزان دوره دبستان نهادینه شود تا سال‌ها می تواند سیاست‌های نظام و حاکمیت را ترویج دهد. 

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به عدم بهره‌گیری صحیح از آرمان‌های امام راحل (ره) و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و ترویج آن در بین نسل آینده، خاطرنشان ساخت: امروز استکبار از اندیشه‌های باقی مانده‌ی هشت سال دفاع مقدس که افراد را با نگاه جهانی تربیت کرده است، می‌هراسد.

وی بزرگترین رسالت مسئولان را ارج نهادن به نظام و شخصیت معلم دانست که می‌تواند عظیم‌ترین سپر دفاعی جمهوری اسلامی در برابر دسیسه‌های دشمن باشد. 

حاجی بابایی در جمع سرمربیان درس آمادگی دفاعی، افزود: ارتقای شأن انسان در گرو ارتقاء معلم در جامعه است. 

وی عروه الوثقی امروز جامعه ایران را ولایت نامید و گفت: نادیده گرفتن این مهم و دست کشیدن از ولایت از سوی هر شخص با تمام اقتداری که ممکن است داشته باشد، تنها نتیجه‌اش زمین خوردن است. 

حاجی بابایی مقصد و هدف بسیج و آموزش و پرورش را یکی دانست و افزود: آموزش و پرورش خزانه نیروهای مومن و مخلص است و با نگاهی که مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به فرهنگ و بویژه آموزش و پرورش دارند ما به اهداف خود خواهیم رسید. 

این همایش دو روزه با حضور سردار جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران و سردار نقدی، فرمانده بسیج مستضعفین با هدف تربیت سرمربیان درس آمادگی دفاعی برگزار شد.

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید