خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف  >  فشار گسترده نیروهای امنیتی و اطلاعاتی شهر تبریز بر معتمدین بازار بزرگ تبریز

فشار گسترده نیروهای امنیتی و اطلاعاتی شهر تبریز بر معتمدین بازار بزرگ تبریز

خبرگزاری هرانا – نیروهای امنیتی به منظور پایان هرچه سریعتر اعتصاب در بازار تبریز به سیاست وارد آوردن فشار بر بازاریان این شهر روی آورده اند.

نیروهای اطلاعاتی و امنیتی شهر تبریز از همان روزهای آغازین تحصن بازار تبریز اقدام به برقراری تماس با معتمدین بازار به منظور جلوگیری از گسترش تحصن به تمام بازار بزرگ تبریز کردند.

به گزارش دانشجو نیوز، طی سه روز گذشته که بازار تبریز در تحصن کامل بود نیروهای امنیتی و اطلاعاتی ضمن تهدید و  ارعاب، فشار گسترده ای بر معتمدین بازار تبریز بمنظور پایان تحصن و بازگشایی مجدد بازار آورده اند.

لازم به ذکر است طی چند روز گذشته نیروهای لباس شخصی با مراجعه به منازل برخی از روسای اتحادیه های اصناف از جمله اتحادیه پارچه فروشان اقدام به تهدید و ارعاب و هشدار در مورد ادامه تحصن نموده اند.

در پی آغاز تحصن بازاریان تهران در اعتراض به سیاستهای غلط اقتصادی دولت از اواسط هفته گذشته، بازاریان تبریزی نیز به منظور اعلام حمایت از تحصن بازار تهران  و نیز در اعتراض به بازداشت های گسترده اخیر فعالین مدنی آذربایجانی از اواخر هفته گذشته به صورت تدریجی اقدام به بستن بازارچه های مختلف بازار تبریز کردند؛ طوری که طی سه روز گذشته بازار بزرگ  تبریز در تحصن کامل به سر برد است.

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید