خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  چرا حکم تعلیق قاضی مرتضوی اجرا نمی شود؟

چرا حکم تعلیق قاضی مرتضوی اجرا نمی شود؟

خبرگزاری هرانا – پدر محسن روح الامینی، از قربانیان سوله ی کهریزک، در جدیدترین اظهارات پس از انتشار حکم دادگاه بدوی کهریزک به نقش مرتضوی و قضات دستور دهنده برای اعزام بازداشت شدگان به کهریزک اشاره کرد و گفت: بخش دیگری از این پرونده مربوط به دادستان سابق تهران و معاون وی می باشد و در عین حال که چندین ماه است درخواست تعلیق آنها صادر شده ولی هنوز اقدامی در این رابطه صورت نگرفته است.

به گزارش جهان، عبدالحسین روح الامینی در خصوص سرنوشت پرونده متهمین دادگاه کهریزک گفت: آقای مرتضوی و معاون ایشان و هم چنین دادیاری که احکام آنها را به دستور دادستان سابق تهران نوشته بود، چندین ماه است که درخواست تعلیق شان توسط دادسرای انتظامی قضات، کیفر خواستش صادر شده تا محاکمه آنها انجام شود،اما متاسفانه بنا به دلایلی که برای ما چندان معلم نیست متوقف مانده است.

وی اظهار امیدواری کرد: طبق وعده ای که رئیس قوه قضائیه و رئیس دادگاه انتظامی داده اند امیدواریم رسیدگی به این مرحله نیز شروع شود.

پدر روح الامینی در گفت وگو با هفته نامه مثلث به نحوه رسیدگی به پرونده کهریزک اشاره کرد و گفت:ت اکنون در مسیر رسیدگی به شکایت ما مانعی وجود نداشته است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید