خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹, 21st of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۴/۲۱ ساعت ۷:۱۰:۵۸

    خانه  > دسته‌بندی نشده  >  کتاب “حجاب و عفاف” از مهر ماه در مدارس توزیع می‌شود

کتاب “حجاب و عفاف” از مهر ماه در مدارس توزیع می‌شود

خبرگزاری هرانا – معاون پرورشی و تربیت بدنی سازمان آموزش و پرورش تهران گفت: کتاب «حجاب و عفاف» به عنوان دستورالعمل‌ و شیوه نامه سال تحصیلی ۸۹ در دست چاپ است و از مهر امسال در مدارس توزیع می‌شود .

به گزراش خبرآنلاین، محمد بنیادی با اشاره به چاپ این کتاب، گفت: «حجاب و عفاف» یک کتاب علمی تحقیقاتی است که با نگاهی بدون افراط و تفریط به حجاب پرداخته است و در تدوین آن قوانین کشورهای دنیا در بحث «حجاب و عفاف» لحاظ شده است.

وی با بیان اینکه این کتاب هم اکنون در دست چاپ است، افزود: این کتاب برای آشنایی با مباحث حجاب و عفاف تهیه شده و از سال تحصیلی جدید در بین دانش‌آموزان توزیع خواهد شد.

معاون سازمان آموزش و پرورش تهران تصریح کرد: در این کتاب مستنداتی از بحث «حجاب و عفاف» از کل کشورها از گذشته تاکنون جمع‌آوری شده ضمن آنکه مطالب بسیار مفید و ارزشمندی که برگرفته از قرآن و احادیث ائمه اطهار است نیز در آن لحاظ شده است.

معاون پرورشی و تربیت بدنی سازمان آموزش و پرورش تهران تصریح کرد: طرح «هجرت ۳» با رویکرد «بصیرت و ولایت پذیری» و با عنوان «هادیان سیاسی» نیز در حال برگزاری است.

وی همچنین از اعزام یک هزار روحانی به مدارس تهران خبر داد و خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های مهم امسال ما استفاده از روحانیون در پایگاه‌ها، دارالقرآن‌ها و مدارس است و از مهر ۸۹ افسران جنگ نرم وارد مدارس خواهند شد که هدف اصلی از تربیت این نیروها پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از جمله آسیب‌های پرخطری همچون جنگ نرم است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید