خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  سو استفاده از کودک ۷ ساله برای جابجایی مواد مخدر

سو استفاده از کودک ۷ ساله برای جابجایی مواد مخدر

خبرگزاری هرانا – یک کودک هفت ساله در مشهد توسط یکی از همسایگان خود برای جابجایی مواد مخدر مورد سو استفاده قرار گرفت. تحقیقات پلیس به دنبال شکایت مادر این کودک در جریان است‌.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، یک کودک هفت ساله در مشهد برای جابجایی مواد مخدر مورد سو استفاده قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، زن ۳۴ ساله‌ای که به همراه مادر پیرش وارد کلانتری شده بود، در حالی که برگه معاینه پزشکی قانونی مادرش را در دست داشت، به کارشناس اجتماعی کلانتری سپاد مشهد گفت: “در همسایگی ما زن جوانی زندگی می‌کرد که به فروش موادمخدر شهره بود، به همین دلیل سعی می‌کردم با آن زن ۲۲ ساله رابطه‌ای نداشته باشم و این موضوع را به مادر پیرم نیز یادآوری می‌کردم. مدتی بعد، من هم برای کمک به هزینه‌های زندگی در بیرون از منزل مشغول کار شدم و نگهداری از فرزندانم را به مادرم سپردم.

وی افزود: “چند روز قبل، وقوع یک حادثه تلخ همه وجودم را لرزاند. آن روز وقتی از سر کار به منزل بازگشتم، مادرم را با سر و صورتی زخمی و چهره‌ای نگران دیدم. مادرم  گفت: “امروز بعدازظهر وقتی «خداداد» (پسر هفت ساله ام) وارد منزل شد مقداری خوراکی و تنقلات در دست داشت، چون پولی برای خرید تنقلات به او نداده بودم به ماجرا حساس شدم”.

«خداداد» در جواب این سوال که پول خرید آن‌ها را از کجا آورده است به من گفت: ” «سپیده خانم» (زن همسایه) به من پول داد تا بسته‌ای را به مردی بدهم که در یک خیابان دیگر ایستاده بود! وقتی این موضوع را شنیدم یقین پیدا کردم «خداداد» بسته مواد مخدر را برای سپیده خانم جابه جا کرده است. به همین دلیل سراغش رفتم و به او اعتراض کردم، اما او نه تنها این موضوع را نپذیرفت بلکه با توهین و فحاشی به شدت کتکم زد، به طوری که سر و صورتم زخمی شد”.

وی ادامه داد: “شنیدن این ماجرا برایم بسیار تلخ و ناگوار بود به همین دلیل مادرم را به پزشکی قانونی بردم و خودم نیز از زن همسایه به اتهام اغفال فرزندم شکایت کردم”.

سپیده خانم وقتی از شکایت ما مطلع شد، من و مادرم را تهدید کرد و مدعی شد که ما او را کتک زدیم.

شایان ذکر است، با صدور دستوری محرمانه از سوی سرگرد جعفر عامری (رئیس کلانتری سپاد مشهد) تحقیقات غیرمحسوس پلیس درباره ادعای این زن جوان و رسیدگی قانونی به پرونده فحاشی و ضرب و جرح آغاز شد.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید