خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, سایر گروهها  >  فرمانده سابق انتظامی خوزستان، از بازداشت یک هزار و ۲۵۰ نفر با اتهامات امنیتی طی ۳ سال خبر داد

فرمانده سابق انتظامی خوزستان، از بازداشت یک هزار و ۲۵۰ نفر با اتهامات امنیتی طی ۳ سال خبر داد

خبرگزاری هرانا – امروز چهارشنبه ۱ مهرماه، حیدر عباس زاده، فرمانده سابق انتظامی استان خوزستان از بازداشت هزار و ۲۵۰ شهروند با اتهامات امنیتی در طول ۳ سال اخیر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از ایرنا، امروز چهارشنبه ۱ مهرماه ۹۹، فرمانده سابق انتظامی استان خوزستان از بازداشت ۱۲۵۰ نفر طی مدت سه سال و تحت عنوان «اعضای گروه ها و افراد تجزیه طلب» خبر داد.

به گفته وی بازداشت این افراد با همکاری جامعه اطلاعاتی صورت گرفته است که از این تعداد ۳۶ نفر به صورت باند و بقیه به صورت انفرادی بوده است.

عباس زاده همچنین با اشاره به اینکه از سه سال پیش بالغ بر ۱۵ هزار و ۲۰۰ قبضه سلاح در قالب یکصد طرح جمع‌آوری شده است مدعی شد که جمع آوری این سلاح ها با تفتیش منزل این تعداد فرد صورت نگرفته و در این طرح های جمع آوری به دنبال فروشندگان سلاح بوده است.

حیدر عباس زاده همچنین گفته است که طی ۳ سال گذشته حدود ۲۰ هزار مورد شکایت در خصوص تیراندازی غیرمجاز در این استان ثبت شده و طی این مدت ۸۴ درصد عاملان تیراندازی شناسایی شده اند.

در این گزارش اشاره ای به جزئیات بازداشت و هویت این افراد نشده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید